Drive: Multiplier Mayhem

Якщо вам подобається, щоб ваші ігрові автомати були швидкими і лютими? Тоді підготуйтеся прив’язати себе до стільця, коли крутите барабани в цій дивовижній новій грі від Netent, яка пропонує головний приз у розмірі 750 000 монети.

Ви візьмете на себе роль Джетт, сексуального водія з рожевим волоссям, яка не любить нічого більше, як натягнути обтягуючу чорно-рожеву шкіру, а потім натиснути кнопку Nitro, коли вона мчить проти своїх чоловіків у формі Твіч, Хамакі та Брюзер.

Drive Multiplier Mayhem встановлена ​​на тлі яскравих міських вогнів, і Джетт обертає свій двигун кожним обертанням барабанів. Гра ведеться на 5 барабанах і 15 лініях виплат, коли ви вирушаєте на пошуки дивовижних диких множників і скаттерів.

Якщо ви насолоджуєтесь високим октановим ефектом серії ігор Need for Speed ​​або франшизи фільму "Форсаж", то вам майже напевно сподобається гра Drive Multiplier Mayhem від Netent.

З чого складається ігровий процес

Дикі символи виглядають як спідометри та спалахують цифровим номером, щоб повідомити, скільки ви виграли. Однак ці джокери також є примножувачами призів, і множник збігається з кількістю барабанів - 1x, 2x, 3x, 4x і 5x. Хоча справді чудова новина полягає в тому, що дикі символи також множать один одного, якщо в будь-якій призовій лінії є більше одного дикого символу.

Зібравши 3 скаттери стартових гонок на барабанах 2, 3 і 4 в основній грі ви отримаєте фріспіни. В цьому додатковому раунді ви зможете отримати ті самі призи, що і в основній грі.

Але тут також Nitro може перескочити. Ви почнете свої гоночні бонуси за безкоштовні обертання проти Твіч, але натискайте символи Nitro на барабанах 2, 3 та 4 під час вашого бонусу за безкоштовні обертання, і вони додадуть більше безкоштовних обертань та мультиплікаторних диких символів і перенесуть вас на наступний рівень, де ви будете змагатися проти Хамакі. Ще три символи Nitro, і ви будете змагатися проти Брюзер, тоді як фінальний рівень - це матч-реванш проти Брюзер, щоб раз і назавжди підтвердити, хто є найшвидшим водієм на планеті.

Прозорі барабани та найсучасніша графіка також є частиною цього чудового слота, і мінімальні та максимальні оберти в грі будуть раді всім гравцям слотів. Просто комбінуйте 15 ліній із 1 до 10 рівнями ставок та значеннями монет від 0,02 до 0,5 відповідно до вашого стилю.

Інші наші автомати