Emperor's China

Вивчайте китайську історію та культуру, при цьому непогано «заробляючи». Усе це – завдяки захопливому азартному геймплею Emperor's China. Ігрові автомати онлайн доступні для гри на ПК, планшетах та смартфонах.

Інтерфейс

Від початку запуску слота геймерів зустрічає головний персонаж – суворий воїн. Для головного зображення підібрана панорама Великої китайської стіни з зеленими схилами гір.

Майже весь екранний ігровий простір займають «вертілки». Над ними розробники розмістили вивіску з назвою геймплею, знизу знаходиться консоль для управління і монітори, на яких в режимі реального часу вказуються кредитні операції.

Символи

Всі іконки слота Emperor's China оформлені в суворій відповідності до загальної тематики геймплею. Проте символи все ж можна умовно розділити на групи:

  1. Стародавні ієрогліфи.
  2. Атрибути місцевої культури (ліхтарі, монети, будинки, статуї, Китайська стіна).
  3. Персонаж – мужній воїн. Виступає в ролі дикого.
  4. Бонусні знаки – скаттер – червоний прапор.

Ставки і виплати

Азартний ігровий слот Emperor's China є фінансово вигідним софтом. Сприяють цьому середня волатильність, майже 96% коефіцієнт повернення юзерові та 1-9 незакріплених платіжних ліній.

Сума ставки варіюється користувачем самостійно. Юзери платять від 1 до 900 кредитів.

Виграш початково залежить від зібраних комбінацій та вартості обертання. Виходячи з таких показників, вдасться «підійняти» від 2 до 900 000 гривень.

Додатково покращити фінансове становище можна завдяки бонусному символу – скаттеру. Його поява приносить сталі суми, надає множник до х3 і 15 безкоштовних стартів.

Дуже рідко суворий китайський воїн виступає в ролі дикого, замінюючи іконки на барабанах.

На жаль, в Emperor's China джекпот відсутній.

 
Інші наші автомати