Gonzo's Quest

Ігровий автомат Gonzo's Quest - популярна розробка компанії NetEnt. Гра ведеться на 20 призових лініях, а поле оновлюється постійним падінням нових символів. Послідовно зібрані комбінації символів принесуть багаторазове збільшення нагород. Допоможе в зборі призових комбінацій «дикий» символ. Gonzo's Quest пропонує фріспіни за збір Скаттерів, але і без цього ігровий процес забезпечить гравця високими виграшами. Ігрові автомати можна запустити на комп'ютері, смартфоні або планшеті.

Розберемося як грати безкоштовно в слот Квест Гонзо, де ховаються скарби Ельдорадо і як отримати максимальний бонус.

Правила гри в Gonzo's Quest

Ігровий процес Gonzo's Quest розгортається на п'яти барабанах і 20 лініях виплат. Однак, на відміну від більшості слотів новий спін не запускає нове обертання барабанів. Як тільки на ігровому полі з'явилася виграшна комбінація, символи в ній зникають, а на їх місце падають нові. Правила гри Gonzo's Quest вводять в ігровий процес чотири множника, які змінюються в залежності від кількості набраних послідовно призових комбінацій - х1, х2, х3, х5. Як тільки виграшний ланцюжок переривається, множник виплат скидається.

У нижній частині екрана знаходиться панель управління слотом Gonzo's Quest:

  • Ставка - загальна вартість одного запуску барабанів;

  • Рівень - множник вартості загальної ставки;

  • Дост. монети - курс обміну коштів гравця на внутрішньоігрові монети;

  • Монети - кількість ігрових коштів гравця.

Гра за замовчуванням ведеться на всіх 20 призових лініях. Нагороду приносять комбінації з мінімум трьох символів, розташованих зліва направо починаючи з першого барабана і далі по суміжних.

Таблиця виплат

Символ кам'яні плити - виступає в ролі «дикого» і може замінити абсолютно будь-який символ, щоб сформувати виграшну комбінацію. У ролі Скаттера виступає зображення із золотою гравюрою. За збір трьох таких символів можна отримати безкоштовні обертання.

Інші символи Gonzo's Quest - різноманітні кам'яні маски. Вони приносять нагороду тільки якщо з’являються на одній лінії і суміжних барабанах, починаючи з першого. Ознайомитися з виплатами за різні комбінації символів можна в таблиці виплат, яка відкривається при натисканні на «I».

Бонусні тури

Особливості слота Gonzo's Quest полягають в манері поновлення ігрового поля, якщо зібрана призова комбінація. Символи, які беруть участь в ній, пропадають з ігрового поля, а їх місце займають нові. Таким чином можна з одного обертання отримати кілька виграшів. Вони додатково збільшуються за рахунок множника Avalanche. Перше обертання починається з множником х1, а кожна наступна комбінація піднімає його до х2, х3 і х5, відповідно.

Зібравши на ігровому полі три Скаттери, гравець отримає 10 фріспінів. В ході бонус-туру також діє множник Avalanche - х3 за перше обертання, х6 за друге, х9 за третє і х15 за четверте. Зрозуміло, саме по собі обертання не приносить нагороду, а переривання ланцюжка виграшів призведе до обнулення множника.

В ході розіграшу безкоштовних падінь користувач не може змінювати налаштування ігрового автомата Gonzo's Quest.

Інші наші автомати