Guns N' Roses

Guns N' Roses - ігровий автомат розроблений компанією NetEnt. Під акомпанемент музичних композицій популярної групи Guns N' Roses, гравець може грати без реєстрації фбо на реальні гроші на 5 барабанах по 3 символу на кожному, збираючи комбінації на 20 лініях. Заповнюючий дикий символ, бонуси і випадкове множення виплат, доступні в основній грі, приведуть до додаткових виплат в спеціальних раундах. Ігрові автомати Guns N' Roses доступний для гри онлайн в браузері і на мобільних пристроях.

Як грати на автоматі Guns N' Roses

Грати на апараті Guns N' Roses можна абсолютно безкоштовно, отримавши доступ до демо монет онлайн. Ознайомчої суми вистачить, щоб зробити перші ставки на лінії. Простежити за фінальної вартістю спіну можна у вікні Bet. Також гравцеві надається можливість встановити номінал ігрової монети, використовуючи клавішу Coin Value. Це знадобиться, коли гравець вирішить поставити власні кошти. Мінімальна ціна - 0,01, а максимальна - 0,20. Якщо тонкі настройки користувачеві не підходять, то він може натиснути клавішу Max Bet, щоб автоматично встановити найвищу ставку.

Почати спін можна після натискання великої блакитної клавіші, яка знаходиться в центрі панелі управління ігрового автомата Guns N' Roses. Якщо обертати котушки вручну не хочеться, є меню Autoplay, де можна не тільки поставити певну кількість обертань, але і вибрати параметри зупинки барабанів. Інформація про символи, бонуси і спеціальні раунди доступна після натискання кнопки I, за якою ховається таблиця виплат.

Символи онлайн слота

Грати онлайн на апараті Guns N' Roses цікаво за рахунок стильного дизайну піктограм. Дикий символ зображений у вигляді логотипу групи. Він виступає продовженням призового ланцюжка, якщо такий випадає на барабанах, а також стає заповнюючим. У додаткових раундах він набуває особливі властивості, наприклад, займає відразу п'ять осередків на котушках. Скаттер в слоті відсутній, але схожі з ним функції виконує Бонус - вінілова платівка в червоній рамці. Саме він може випадково принести фріспіни, спеціальний раунд або грошову виплату.

Прості символи в автоматі Guns N' Roses - це карткові позначення від 10 до Туза, прикрашені трояндами. Комбінація вважається активною, якщо на одній лінії збирається від 3 однакових картинок. Мінімальна нагорода - 5 монет, максимальна за повний ланцюжок - 125 монет. У ролі цінних символів виступають портрети учасників групи Guns N' Roses і двох медіаторів. Послідовність різної довжини може принести від 15 до 750 монет.

Бонусна гра і фріспіни

Ігровий автомат Guns N' Roses, розроблений компанією NetEnt, пропонує п'ять різновидів бонусів, якщо користувач вирішив грати онлайн. Три з них активуються комбінацію з 3 і більше символів Бонус:

  1. The Crowd Pleaser Bonus Game - нагорода нараховується за вибір предметів на кількох рівнях. Є можливість отримати обертання за рахунок закладу.

  2. Encore Free Spins - гравець відразу отримує 10 фріспінів. В ході цього раунду на 2, 3 і 4 барабанах кожен спін буде з'являтися «заповнюючий» символ з портретом учасника групи і функцією дикого символу.

  3. Одноразова винагорода, яка нараховується на рахунок без додаткових дій.

Крім цього, є режим Legend Spins в якому при ре-спінах з'являється «заповнюючий» дикий символ. В якості ще одного випадкового подарунка виступає множник нагороди - від x4 до x10 - який з'являється на символах і збільшує надходження грошей на рахунок, якщо складається призовий ланцюжок.

Інші наші автомати