Lucky Lady's Charm

Не лише на чоловічу аудиторію розраховані азартні ігрові автомати. Так, слот Lucky Lady's Charm часто називають «суто жіночим» через візуальне оформлення та простоту юзання.

Інтерфейс

На заставці користувачів зустрічає симпатична блондинка. Для фону вибрано зображення лісу та берега неймовірного озера. Проте це все виконано в рожевих тонах.

П’ять білих барабанів, що імітують наземні слоти, займають навіть не половину ігрового простору. Зверху можна побачити зелено-золоту вивіску з назвою. Знизу – вже самі кнопки управління та «грошові» панелі.

Символи

Працюючи над оформленням іконок, розробники керувалися суто жіночою логікою. Інакше як пояснити таке різноманіття зображень – і неповну колоду карт, і кристали, і деякі комахи, і трави, і золоті монети, і магічні шари, і підкови, і навіть прекрасні дівчата.

Проте дуже радують наявні бонусні символи.

Ставки і виплати

Lucky Lady's Charm пропонує користувачам дев'ять змінних платіжних ліній, близько 96% коефіцієнт повернення і середній показник волатильності.

Вартість обертання барабанів різна й знаходиться в межах 1-900 кредитів.

Виграш залежить від спрацьованих комбінацій і ціни спіна. Так, в Lucky Lady's Charm мінімально можна «заробити» 2 грн, тоді як максимально – 900 000 гривень.

Окремо гроші приносять:

  1. Скаттер. Надає 15 фріспінів і х3 множник.
  2. Дикий. Збирає прибуткові комбінації шляхом заміни до п'яти символів одночасно.

На жаль, джекпот в Lucky Lady's Charm не передбачений.

Інші наші автомати