Pharaoh's Gold II

Хочете побути в ролі археолога й частково – розкрадача гробниць? Тоді відкривайте азартний ігровий автомат Pharaoh's Gold II та насолоджуйтеся процесом. І не забувайте – тут є величезні виграші. Ігрові автомати наявні на ПК, планшетах та смартфонах.

Інтерфейс

Чесно кажучи, візуальне оформлення азартного софта Pharaoh's Gold II розчаровує. Зовсім не зрозуміло, навіщо розробники для фону обрали зображення помаранчевої шкірки від апельсина.

Самі барабани та ігрова панель імітують наземний слот. «Колеса» займають близько половини всього простору. Над ними в ідентичному помаранчевому кольорі виконана вивіска, через що її важко розгледіти. Знизу можна побачити всі кнопки та панелі.

Символи

Загальний стиль виконання відверто радує. Всі іконки можна розділити на кілька груп: неповну карткову колоду, статуї та артефакти, бонусні знаки.

Ставки і виплати

1-9 незакріплених ліній оплати, понад 95% коефіцієнт повернення та середня волатильність – доволі непогані дані, які гарантують спрацювання майже кожної ставки.

Від 1 до 900 кредитів – ось скільки клієнти змушені платити за кожен спін.

Базовий виграш залежить від двох важливих факторів – зібраної комбінації та вартості оберту. Завдяки цьому клієнти можуть максимально отримати 900 тисяч гривень.

Не слід забувати й про часті бонуси:

  1. Скаттер – активує 15 фріспінів з додатковим множником.
  2. Дикий – за раз змінює до п’яти знаків.
Інші наші автомати