Fairy Land

Ігровий автомат Fairy Land переносить геймерів у світ казкових тварин. Легка атмосфера, відсутність безлічі правил дозволяють насолоджуватися процесом, та ще й вигравати гроші. Гральні апарати онлайн можна легко запустити на ПК та мобільних пристроях.

Інтерфейс

З перших секунд юзери потрапляють в казковий чарівний світ. Для фону творці вибрали зображення красивого зеленого лісу з деякими його мешканцями. Головною з останніх є велика жаба.

Барабани займають більшу частину екрана. Зверху над ними розташована вивіска з назвою геймплею, тоді як знизу – вся консоль управління.

Символи

Всі іконки геймплею повністю відповідають тематиці слота. Тому на барабанах можна побачити: різноманітні Бари, казкових і не тільки тварин, вивіску з назвою софта, доленосні сімки тощо.

Ставки і виплати

Fairy Land надає геймерам дев'ять незакріплених платіжних ліній, трохи більше 96% коефіцієнта повернення і середню волатильність. Завдяки цьому в геймплеї спрацьовує кожна ставка.

Що стосується останньої, її сума змінна. Гравець може вибирати від 1 до 900 кредитів за спін.

Виграш фіксований. За один оберт можна «підняти» від 2 до 5 000 гривень.

Додатково користувачам запропонований джекпот в розмірі 1 000 000 кредитів, що є вельми грандіозної сумою. Для того, щоб його «зірвати», необхідно зібрати відразу кілька виграшних комбінацій.

На жаль, Fairy Land не має бонусних ігор і спеціальних пропозицій.

Інші наші автомати