Book of Dead

Відправляйтеся на пошуки Книги мертвих, численних багатств та моторошних таємниць разом з азартним слотом Book of Dead від компанії Play'n GO. Ігрові автомати цього виробника повністю адаптовані для мобільних пристроїв.

Інтерфейс

Одразу ж з моменту запуску клієнти Book of Dead потрапляють в Єгипет, який популяризують численні ігрові автомати Вулкан. Геймерів «зустрічає» величезна Книга мертвих, у якій написані різноманітні таємниці. Для основного фону розробники використали золотий храм з великими колонами та численними розписами на стінах.

П’ять коричневих барабанів займають понад половину ігрового простору. Над ними можна побачити лаконічну вивіску з назвою слота. В нижній частині розташовані кнопки управління та «кредитні» панелі.

Символи

На барабанах клієнти побачать неповну колоду карт, золоті статуетки-саркофаги, головного дослідника, а також бонусні знаки.

Ставки і виплати

1-10 незакріплених ліній оплати, середня волатильність та 96% коефіцієнт повернення. Саме ці показники гарантують спрацювання майже кожної ставки в Book of Dead.

1-50 кредитів – не так вже й багато клієнти змушені платити за кожен оберт барабана.

Тільки зібрані комбінації впливають на те, скільки «заробить» юзер. Так, вони дозволяють максимально виграти 5 000 гривень. Хоч показник і не великий, його суттєво збільшують:

  1. 250 тисяч гривень джекпота.
  2. Скаттер. Надає до х200 множник та 10 фріспінів.
  3. Бонусна ризик-гра. Правильно вгадані кольори карт дозволяють вдесятеро збільшити виграш. От тільки хибна відповідь все анулює.
 
Інші наші автомати