Space Wars

Знаєте мультфільм «Корпорація монстрів». Так от, азартний ігровий автомат Space Wars – щось на кшталт цього. Повсюди є монстри, різноманітні апарати для випробувань, а головне – великі виграші. Ігрові автомати онлайн доступні на ПК, планшетах та смартфонах.

Інтерфейс

Розробники дотримувалися загального мультиплікаційного стилю. У цьому форматі виконано фон гри – зображення відкритого космосу з групою астероїдів. Основними відтінками є чорний, фіолетовий, рожевий та синій.

Повністю прозорі барабани розкинулися навіть не на половину всього екрана. У правій частині монітору знаходиться випробувальна капсула та вивіска. Знизу клієнти знайдуть всі кнопки управління та «грошові» панелі.

Символи

Слот Space Wars в оформленні іконок радує відсутністю «непотрібних» знаків. Так, на барабанах є багато монстрів, деякі космічні кристали і, звісно ж, бонуси.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Space Wars можна назвати вельми вигідним фінансово. Все завдяки 40 незмінним платіжним лініям, середній волатильності та 96,75% коефіцієнту повернення.

Як і в усіх слотах, в Space Wars спіни платні. Клієнти з власної кишені змушені викладати від 40 до 400 кредитів.

Лише комбінація, що випала на барабанах, впливає на першочерговий виграш. За таких умов у Space Wars можна максимально «підійняти» 1 000 гривень.

Не слід розчаровуватися такому низькому показникові. Його покращать:

  1. 400 тисяч гривень джекпоту.
  2. Дикий, що змінює всі знаки на барабанах.
  3. Респін, який активується майже після кожного платного запуску.
Інші наші автомати