Pharaoh's Gold III

Фараони, приховані гробниці та незліченне золото. Все це, разом з великими виграшами, є в культовому геймплеї Pharaoh's Gold III. Ігрові автомати цієї серії відомі своїми привабливими бонусами та щедрими нагородами.

Інтерфейс

Зовні Pharaoh's Gold III імітує наземний ігровий слот з класичними кнопками та металевою коробкою.

Майже весь монітор займає барабан. Над ним розташована вивіска з назвою софта, з боків – платіжні лінії, а ось знизу – кнопки управління і панелі, на яких відображені фінансові значення.

Символи

Всі іконки виконані відповідно до загальної тематики геймплею. Їх умовно можна розділити на дві великі групи: карткова колода (від 9 включно до Туза) та атрибути Давнього Єгипту.

Окремо слід виділити спеціальні символи – скаттер, мультиплікатори та дикий.

Ставки і виплати

Софт Pharaoh's Gold III має дев'ять змінних ліній. Попри настільки низький показник, виграші гарантовані завдяки середній волатильності та коефіцієнту повернення користувачеві в 96%.

Вартість обертання змінна. Так, клієнт вибирає показник від 9 до 900 кредитів за спін.

Виграші також різні. Сума залежить від зібраної комбінації та ціни оберту. Тому, за спін геймер «підіймає» від 2 до 900 000 гривень.

На кінцеву суму виграшу особливо впливають спеціальні пропозиції. З їхньою допомогою можна помножити «заробіток», замінити символи на барабанах і навіть отримати безкоштовні обертання.

А ось джекпота в автоматі Pharaoh's Gold III немає.

Інші наші автомати