Aliens

Aliens - це абсолютно новий відеослот, представлений люб’язно компанією Net Entertainment (NetEnt). Цей слот із 5 барабанами та 15 лініями виплат має 3 ряди, колекційні множники, дикі символи, безкоштовні обертання та 3D графіку.

Гральні автомати сумісні з операційними системами для комп’ютерів/ноутбуків Mac, Windows та Linux, а також сумісні з iOS та Android.

З чого складається слот

Ця ліцензована гра-слот у співпраці з 20th Century Fox створена за мотивами фільму «Чужий», який вийшов у далекому 1986 році. Серед чужорідних дій гравці повинні пробиватися через позаземні лази, поки не дістануться до королівського вулика. Схожої тематики ігрові автомати безкоштовно 777 представлені в декількох українських казино. 

Ігровий процес являє собою поєднання анімації в режимі реального часу та традиційної настройки слотів. У грі присутня напружена, темна та задумлива атмосфера, яка, безумовно, нагадує фільми про інопланетян. Музика також добре складена і ідеально відповідає темі.

Особливості ігрового процесу

Слот Aliens складається з 3 рівнів. На рівні 1 ваша мета полягає у забезпеченні того, щоб вимірювач активності прибульців був наповнений найвищими коефіцієнтами, щоб отримати бонус рівня, і це також налаштовує вас на величезні перемоги на рівні 2. 

Другий рівень - це так званий рівень зустрічі де вам гарантовано виграш із першого ж спіну. Для успішного проходження цього рівня ви повинні розстріляти всіх іноземців, не закінчуючи патронів. Успішно пройшовши рівень 2, ви потрапите на рівень 3, відомий як Вулик.

На цьому рівні ви будете винагороджені 5 повторними обертаннями, а знищення Королівного вулика за допомогою однієї гранати покаже, що ви отримаєте максимум кредитів.

Бонус

Логотип корпорації Weyland-Yutani є диким символом. Він з'являється на барабанах 2 і 5, коли грає на рівні 1, а також з'являється де завгодно на барабанах, коли грає бонусний раунд рівня 2. Логотип корпорації Weyland-Yutani може замінити всі інші символи на барабанах. Це означає, що ви можете використовувати wild для заміни будь-якого іншого символу на барабанах, щоб сформувати виграшну комбінацію.

Налаштування спіну

Значення монет іноземців коливаються від 0,27 до 28 гривень за лінію виплат, тобто гравці мають великий контроль над сумою своїх ставок. Крім того, існує до 10 рівнів ставок, тож ви можете взяти ставку до 150 кредитів за спін. Хоча Aliens не пропонує прогресивного джекпоту, ви все одно можете насолоджуватися величезними виграшами, оскільки максимальний виграш у лінії становить 10 000 монет, а джек-пот вміщує до 570 000 монет.

Як і більшість онлайн слотів NetEnt, Aliens зручний і простий у користуванні, завдяки чітко позначеним лініям виплат, вартості монет та ставкам на лінію. Гра має фантастичну анімацію і, безумовно, є найбільш захоплюючим поєднанням аркадних ігор та технології онлайн-слотів. Обертання безшовні, плавні та швидкі. Величезні виплати, реалістичні звукові ефекти та графіка високої чіткості роблять гру обов’язковою для всіх любителів онлайн-ігрових автоматів.

 
Інші наші автомати