Always Hot

Always Hot - це влучна назва для багатьох онлайн-ігор у стилі ретро, ​​які випускає Novomatic. Цей слот охоплює все чудове, що стосується оригінального типу ігрових автоматів, які розважали гравців в слоти годинами в розважальних аркадах, пабах і клубах по всьому світу. Інші популярні 777 ігрові автомати в "гарячій" серії включають масово популярні Sizzling Hot Deluxe та Xtra Hot.

В ігровому автоматі Always Hot є безліч популярних фруктових та ретро символів, включаючи: маленькі вишні, лимони, дзвіночки, зірочки та щасливі 7. Ви також можете виграти безліч великих призів - включаючи призи, які до 30 000 разів перевищують вартість монети. Також є улюблена функція кнопки Gamble, за допомогою якої ви можете спробувати подвоїти або вчетверо збільшити будь-який виграний приз.

Все, що вам потрібно зробити, - це підтягнути стілець до робочого столу або обнятись з улюбленим ноутбуком і почати грати в ігрові автомати онлайн. Комбінації ставок і монет стартують від 2,5 монет на спін.

Особливості слота

У ретро-слоті завжди є щось знайоме. Незалежно від того, чи це проста гра у 3-х-3-х барабанну сітку, яка просто вимагає від вас набору будь-яких 3-х відповідних символів на лініях, легко впізнаваними символами або обома - ви знаєте, що ігровий процес не буде складним, але дуже веселим.

Гарячі призи

Як ви очікували від будь-якого слоту, де згадується слово гаряче, повинні бути гарячі призи - і Always Hot вас не підведе. Вишні, лимони, апельсини та сливи пропонують соковиті призи до 4000 монет, тоді як ви можете спіймати подвійні дзвіночки та виноград на суму до 8000 монет. Нагороди просто стають соковитішими звідти: дині виплачують до 10 000 монет, зірки - до 20 000 монет, а Lucky 7 - до вражаючих 30 000 монет.

Коли ви виграєте приз, функція Gamble засвітиться, і ви зможете вибрати, забрати свій приз, спробувати подвоїти його або збільшити в чотири рази на Gamble Feature. Щоб подвоїти виграш вам потрібно правильно вибрати - якого кольору буде гральна карта червоного чи чорного. Щоб збільшити його в чотири рази, правильно вгадайте якою буде масть карти.

Ставки на слоті Always Hot

Гравці будь-якого досвіду та бюджету можуть насолоджуватися грою у цьому 5-лінійному слоті, вибравши ставку відповідно до свого індивідуального стилю. Просто виберіть ставку від 5 монет до 500 монет, а потім надайте всім цим монетам однакову вартість від 0,5 монети до 2,0 монет. Це дозволяє всім гравцям зробити мінімальну ставку в розмірі 2,5 монети на спін або одну з багатьох варіацій ставок аж до максимальної ставки в 500 монет на спін.

Вивід

З ретро-виглядом, який досі приваблює багатьох, як і в день випуску, призами пристойного розміру та шансом азартно виграти свої виграші - цей слот завжди буде гарячим!

 
Інші наші автомати