Atlantis Queen

Ігрові автомати можуть виглядати досить просто, але найчастіше вони також є чудовим приводом зануритися в таємниці давнього та міфічного всесвіту. Цього разу ми досліджуємо легендарне затонуле місто завдяки королеві Атлантиди. Розробники Playtech прийняли завдання відтворити дива цієї міфічної цивілізації. І результат, м’яко кажучи, досить вражаючий, не кажучи вже про величезні можливості виграшу в слоті Atlantis Queen.

Тож будьте готові до епічного занурення у часі та глибоко під поверхню моря, коли ми досліджуємо Всесвіт Atlantis Queen.

Оформлення слоту

Події Atlantis Queen відбуваються в красиво оформленому підводному всесвіті, який ідеально доповнює фактичний геймплей. Барабани ідеально інтегровані в гігантський кораловий риф, розташований прямо під поверхнею води. Ви можете побачити сонячне світло, яке сяє зверху і освітлює стародавні руїни храмів і будинків, які ви можете побачити здалеку.

Підводні всесвіти не є рідкістю серед ігрових автоматів, але Playtech зумів створити класичний вигляд своєї гри, чим неодноразово могли похвалитися 777 автомати розробника, і все ж зробити її виділеною своєю чистою графічною якістю. Перейдемо до самого ігрового процесу в наступному розділі.

Як почати гру на слоті Atlantis Queen

Кнопки управління слотом Atlantis Queen розташовані під ігровими барабанами. П’ять барабанів містять по три символи, а сама гра включає загалом 25 доступних ліній виплат. Вам потрібно вибудувати певні комбінації символів на активованих лініях виплат, щоб виграти відповідний грошовий приз. Почніть з кнопок (+) та (-), щоб вибрати кількість ліній виплат, на які ви хочете зробити ставку, так і розмір вашої ставки на лінію. Натисніть яскраво-фіолетову кнопку обертання, щоб перевірити налаштування та запустити барабани. Пам’ятайте, що більше ставок означає більший ризик, але також більший потенційний виграш. Використовуйте перемикач Bet Max, щоб зробити ставку на всі 25 виграшних ліній одразу.

Режим автовідтворення - це альтернативний режим ставок, де ваші налаштування зберігаються, а гра, встановлена ​​на автопілот, просто обертає барабани знову і знову. Не соромтеся налаштовувати автоспіни стільки разів, скільки завгодно, і знаходьте варіанти, які найбільше підходять для вашого ігрового стилю.

Символи слоту Atlantis Queen

Ігровий апарат надає гравцям таблицю виплат із 11 символів, які можна розділити на дві різні групи відповідно до їх дизайну та вартості.

Перша група містить найменш цінні символи гри, починаючи від гральної карти 9 до Туза. Вони часто з’являються на барабанах, щоб компенсувати нижчі виплати.

Друга група символів включає дві прекрасні тропічні риби, зелену та фіолетову, таємничий Щит із давніми позначками, Скриню зі скарбами та статую Посейдона, бога морів. Ці символи хоч і рідше випадають, але приносять з собою величезні потенційні виграші, якщо ви готові грати сміливо і слухати свої почуття.

Бонусні символи

Atlantis Queen - це досить щедра слот-гра, що стосується бонусних можливостей. Два додаткові символи мають більший ефект, ніж можна подумати спочатку.

Сама Королева виступає на барабанах гри, виступаючи в першу чергу як дикий символ. Вона може замінити будь-який основний символ, перерахований раніше, і допоможе вам набрати більше комбінацій. Королева з'являється лише на барабанах 2, 3 і 4, і вона також може ініціювати Перловий бонус. На новому екрані гра вибере дев'ять випадкових снарядів, оберіть кілька з них, щоб відкрити перлину та грошові призи. Усі нагороди складатимуться, щоб сформувати великий виграш, готовий до того, щоб ви взяли його додому.

Картка Затонулого храму - скаттер. Три або більше храмів на екрані запускають бонус за храм Атлантиди. Почніть перегортати камені, щоб поступово розкривати безкоштовні обертання, множники, додаткові скатери та додаткові дикі символи. Безкоштовні ігри почнуться відразу після закінчення етапу вибору бонусів.

Вивід

Atlantis Queen знайомить гравців з естетично красивою грою, з легким ігровим процесом та безліччю способів його налаштування. Гра також містить усі маленькі додаткові послуги, які ви очікували б від онлайн слотів, і не менше двох бонусних ігор, які відносно легко запустити. Чого ще могли б побажати гравці?

 
Інші наші автомати