Aztec Gold

Ацтеки були найбільш домінуючою нацією між XIV і XVI століттями, і, незважаючи на їх тривалий відхід від нашого сучасного світу, вони все ще залишаються частиною історії, якою ми захоплені. Подібно до того, як Рим надихнув нас, цивілізація ацтеків також була знайшла відображення в творчості. Ацтекське золото - один із таких прикладів, і це ігровий автомат від Novomatic. Гральні автомати доступні на ПК, Android та iOS.

Незважаючи на те, що тема була вигадана дуже давно ​​вона викликала великий інтерес у громадськості завдяки своїм основним елементам управління, простим зображенням та надзвичайно великими виплатами. О, і дуже гарна сума бонусів, незважаючи на те, що в її основі - ігрові автомати безплатно 777.

Ігровий процес на слоті

Ігрове поле розташоване в сітці 3x5, що складається з 5 барабанів і 21 лінії виплат. Апарат наявний в двох режимах – для гри на власні гроші та в демо режимі. У другому випадку гравець отримує 10 000 кредитів на ставки безкоштовно. Але не може акумулювати нагороди чи забрати їх з собою після завершення сеансу.

Незалежно від того, як ви граєте, сума ставки починається з 0,10 на лінію і збільшується лише до 1 кредиту. Враховуючи це, ваша максимальна ставка ніколи не перевищить 21 кредит.

Що стосується ліній, є дві кнопки вибору лінії, одна з плюсом, а інша з мінусом; натисніть їх щоб зменшити або збільшити кількість активних ліній в наступному спіні. Незважаючи на те, що ви можете використовувати лише одну лінію виплат, у вас буде набагато жорсткіша гра. І оскільки максимальна ставка не виходить за рамки можливостей для більшості людей, ми рекомендуємо використовувати якомога більше рядків.

Символи і бонуси на ігровому апараті

У грі наявно всього 12 символів.

Символ мага, золота маска з розплющеними очима, є диким і прибере інші піктограми у піраміді. Коли він потрапляє на ваші барабани, він працює швидко і підбиває для вас багато виграшів - ми були вражені отриманою віддачею.

Говорячи про піраміду, вона запустить Пірамідний бонус. У центрі екрану є велика конструкція, а внизу праворуч - шість менших пірамід, з них для вас буде обраний бонус. Ви можете або зібрати його, або ризикнути, і вибрати інший - будьте застережені, у вас може вийти набагато менше грошей, ніж вам пропонували спочатку. Трохи схоже на Deal або No Deal.

На додаток до основного бонусу існує Супер бонус «Блискуча піраміда». Гра, в якій ви обираєте свої призи з сітки 5x5. Плитка може розкрити приголомшливі суми грошей, що додає 81 900 кредитів, або ви можете потрапити на змію. Якщо це трапляється, гра закінчується

Вивід

Ацтекське золото було не таким, як ми очікували, і насправді ми багато чого змінили б, щоб воно відповідало нашим смакам. Але наразі це середній ігровий автомат із вищою середньою виплатою. Клієнти можуть виграти серйозні гроші, тому ви незабаром не помічаєте будь-яких проблем, які можуть виникнути з назвою в інших областях.

 
Інші наші автомати