Banana Splash

Ігровий автомат Banana Splash - класичний слот компанії Novomatic з дев'ятьма призовими лініями, ризик-грою і безкоштовними обертаннями. Проти слоти 777 від розробника цим не обмежуються - три і більше Скаттера принесуть не тільки фріспіни, але і триразове збільшення нагороди в рамках бонус-туру.

Слот Banana Splash з першого погляду кричить «Мене зробили в Новоматік», а значить знайомим з творчістю цього виробника розібратися в роботі слота не буде складно. Для тих же хто не грав в азартні ігри онлайн ми допоможемо розібрати правила гри, виплати і символи слота.

Як грати в Banana Splash

Після завантаження в слот гравець виявляється на головному екрані. Тут розташована панель управління і барабани. З боків від ігрового поля знаходяться осередки з цифрами - це вартість кожної лінії і, власне, індикатор кількості активних призових ліній. Всього їх дев'ять, але користувач може самостійно вибрати скільки буде активно в наступний спин - 1, 3, 5, 7 або 9.

Кнопки Автозапуск і Запуск запускають серію спинив і одиночне обертання, відповідно. За допомогою Ставка / лінія визначається вартість кожної призовий лінії, а в графі Ставка відображається загальна вартість одного запуску барабанів.

Таблиця виплат

Таблиця виплат відкривається після натискання «Таблиця». Символи діляться на дві категорії - картинки з фруктами і карткові значки. Мінімальна кількість символів в виграшної комбінації різниться для всіх символів. Наприклад, від двох збираються у:

  • Скаттер;

  • дев'ятки;

  • кавуна;

  • полуниці;

  • банана.

Символи зараховуються зліва направо по поруч розташованим барабанів.

Як «дикого» символу виступає банан. Це означає, що в комбінації цей символ зможе замінити будь-який символ, крім Скаттер-пейзажу. Таким чином можна збільшити вартість комбінації в кілька разів, оскільки «дикий» подвоює виграш.

Скаттер - картинка з пейзажем. Зібравши від трьох і більше Скаттер гравець отримує 15 фріспінів і потроєння всіх виграшів.

Бонусні тури

Правила гри знаходяться в кінці таблиці виплат. Основний інтерес представляє бонус-тур з фріспінами. Для цього на барабанах повинні з'явитися три, чотири або п'ять пейзажів з написом «Scatter». Бонусний тур розігрується з тією ж кількістю призових ліній і їх вартістю, що і останній спин в звичайній грі. Бонусний тур приносить потрійну нагороду за кожну випала комбінацію. А якщо на одній лінії знаходиться декілька виграшних комбінацій - нагорода налічується за найдорожчу.

При повторному випаданні трьох і більше Скаттер гравець отримує додаткові безкоштовні обертання.

«Дикий» символ також привносить бонусні виплати в основній грі. Беручи участь в будь-якій комбінації він подвоює виграш за неї. У таблиці виплат збільшення вказано в жовтих полях.

Також зібравши призову комбінацію в звичайній грі користувач може запустити ризик-гру. Натиснувши кнопку «Gamble» гравець перейде в нове вікно. Ризик-гра полягає в тому, щоб вгадати колір прихованої карти. Правильна відповідь - подвоїть нагороду за останній спин, неправильний - призведе до її втрати. У будь-який момент до вибору кольору можна забрати виграш і повернутися в основну гру.

 
Інші наші автомати