Big Bad Wolf

Хто не знає казку про Трьох поросят та злого сірого вовка? Тепер її можна обіграти в буквальному сенсі. А все – завдяки популярному ігровому автомату Big Bad Wolf від компанії Quickspin. Ігрові автомати цього виробника добре адаптовані для мобільних платформ.

Інтерфейс

Ігровий азартний автомат Big Bad Wolf повністю відповідає тематиці зазначеної казки. Для фону розробники вибрали мультиплікаційне зображення поля з невеликими деревами, поблизу – будиночок одного з головних персонажів.

Барабани займають більше половини ігрового простору монітора. Зверху над ними в двох кутах знаходяться герої-поросята й вивіска з назвою. Знизу – ігрова консоль і панелі відображення фінансових операцій. Власне, інтерфейс такий, як мають інші гральні автомати 777.

Символи

Знаки виконані в одній тематиці. Всього на барабанах юзери зустрінуть: неповну колоду карт, поросят, іграшку та бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Азартний софт Big Bad Wolf пропонує юзерам 25 незмінних платіжних ліній. Збільшують шанси на перемогу висока волатильність і 95% коефіцієнт повернення.

Користувач вправі самостійно вибирати, скільки «платити» за оберт. Показники коливаються від 25 до 2 500 кредитів.

Виграш залежить від зібраної комбінації та суми ставки. Тому мінімально в грі Big Bad Wolf можна здобути 5 грн, тоді як максимально – 30 тисяч.

Додатково на «заробіток» впливають:

  1. Фріспіни – вовк. Приносять до 10 безкоштовних обертань і до х3 множник виграшу.
  2. Дикий. З'являється при активації поросят (зверху над барабанами). Приносить до х6 множник.
  3. Другий дикий – вулик з бджолами. Додатково надає від 500 до 100 000 гривень.

Відзначимо, джекпот в Big Bad Wolf відсутній.

 
Інші наші автомати