Big Bang

Big Bang - онлайн слот від компанії NetEnt, в який можна грати безкоштовно. При завантаженні ігрових автоматів безкоштовно 777 користувачеві нараховують безкоштовні кредити, щоб робити ставки і крутити барабани. Ігровий екран займають 5 барабанів з 25 призовими лініями, на яких з'являються символи Великого вибуху. У міру обертання котушок і збору виграшних комбінацій апарату Big Bang підвищується множник виплат. Азартні ігри онлайн наявні на ПК, планшетах та смартфонах.

Як грати на слоті Big Bang

В першу чергу необхідно ознайомитися з правилами, таблицею виплат і кнопками. Перш ніж запустити обертання барабанів, користувачеві слід поставити від однієї до чотирьох монет на лінію, скориставшись клавішею Level. Після задати вартість ігрової валюти натискаючи регулятори в Coin Value. Змінити кількість ліній в прокручуванні не можна.

Запустити барабани можна після натискання клавіші Play, розташованої в центрі панелі управління. При бажанні, можна налаштувати серію авто-спінів, скориставшись розширеними функціями меню Autoplay. Воно дозволяє не тільки призначити кількість оборотів, але позначити умови, при яких барабани зупиняться.

Відкривши таблицю виплат, Paytable, користувач може ознайомитися з символами і нагородою за їх комбінацію. Розширені правила гри і опис автомата Big Bang з’являються після натискання кнопки «?» внизу екрану.

Символи онлайн слота Big Bang

В ігровому автоматі Big Bang виробник NetEnt надав можливість комбінувати символи на космічну тематику. Особливу цінність представляє дикий символ, який зображує яскраву зірку. При появі на одній з 25 ігрових ліній, він вступає у взаємодію з однаковими піктограмами на суміжних котушках і продовжує призовий ланцюжок. Таким чином сума виграшу за спін збільшується.

Решта символів в слоті Big Bang мають тільки коефіцієнт виплат. Підрахунок комбінацій ведеться зліва направо, поки символи знаходяться на сусідніх барабанах. Низькооплачувані піктограми це: 10, Валет, Дама, Король, Туз. На першому рівні множення виплат, виграш за них не високий і варіюється в межах 2-70 монет, чого не вистачає, щоб перекрити загальну вартість спіна в 100 монет. Однак, чим довше триває переможна серія, тим вище нагорода навіть за такі комбінації.

Високий коефіцієнт виплат у символів із зображенням небесних тіл. Починаючи з комбінацій в 4 значка без множення вони приносять від 70 до 1000 монет. Об'єднуючи їх з диким символом можна домогтися багаторазового перевищення вартості прокрутки і примножити баланс.

Бонусна гра слота Big Bang

Слот апарат Big Bang значиться як безкоштовний і не приносить додаткових можливостей пограти онлайн, таких як фріспіни або бонус-ігри. Єдина можливість отримати заохочувальну виплату в монетах - збирати призові ланцюжки і заповнювати шкалу прогресу, що знаходиться по ліву сторону від котушок. Досягти позначки множення виплат в 32 рази можна за 6 переможних прокручувань.

Згідно з правилами гри автомата Big Bang досить однієї призовий комбінації на полі, щоб збільшити множник на одне значення. При цьому слід врахувати, що спін без виграшу обнуляє шкалу і заповнювати її доведеться заново. Це ж стосується і досягнення верхньої позначки. Користувач буде отримувати виплати з максимальним множенням, поки на барабанах з'являються призові ланцюжки.

 
Інші наші автомати