Columbus

Морські пригоди, тим більше на історичну тематику, захоплююча тема для слота. Історія про те, як Колумб вирушив у велику подорож, щоб відкрити нові землі - важлива віха в історії. Розробник Novomatic надав можливість відчути азарт першовідкривачів через гральні автомати Columbus. Користувачі зможуть отримати фріспіни, зібравши достатню кількість Скаттерів, а також спробувати подвоїти виграш в ризик-грі.

Управління онлайн-слотом

Columbus - слот-автомат з 5 барабанами по 3 символу на кожному і 10 призовими лініями. Задати налаштування кону можна на панелі управління, використовуючи клавіші:

  • Лінії - дозволяє вибрати певну кількість призових ліній;

  • Ставка / Лінія - дозволяє поставити на одну лінію 1-200 монет;

  • Старт - запускає обертання барабанів;

  • Автоспін - запускає автоматичні обертання, які тривають поки є гроші на рахунку або поки гравець не зупинить їх вручну.

Аналогічний принцип налаштування мають й інші ігрові автомати Вулкан. Що стосується Columbus, подальші дії з геймплеєм такі. 

Ознайомитися з таблицею виплат та умовами отримання бонусів можна після натискання клавіші Виплати. Крім клавіш на панелі управління розташовані вікна з інформацією про ігровому балансі, загальною ставкою і виграші за останній кін. Клавіша Ризик не впливає безпосередньо на настройку кону, але при виграші активує гру на підвищення. 

Символи

Скориставшись допомогою ігрової довідки Виплати гравець може подивитися який виграш принесе та чи інша комбінація символів на різних ставках. Меню повністю інтерактивне і дозволяє перемикати ставки, не виходячи на основний екран. Символи умовно можна розділити на три категорії: дешеві, цінні та спеціальні.

Дешеві символи представлені картковими значеннями: 10, Валет, Дама, Король, Туз. Виплата нараховується, якщо мінімум три символи знаходяться послідовно на перших трьох барабанах. Цінні символи зображають різні предмети, пов'язані з подорожами на кораблі і пригодами Колумба: Секстант, Підвіска, Королева. Мінімальна кількість символів в комбінації для отримання виплати - 2.

Спеціальні символи представлені портретом Колумба, який втілює дикий символ, і кораблями, які виконують роль Скаттера. Дикий символ не тільки продовжує виграшний ланцюжок на призовій лінії, а й виступає як самостійний символ з фіксованою виплатою. Скаттер зображає два види кораблів з'являється тільки на барабанах 1, 3 і 5. Для активації бонусного режиму досить появи трьох Скаттерів на барабанах без прив'язки до певної лінії.

Додаткові можливості

Гравцям доступні два варіанти збільшення ігрового рахунку, крім простого збору комбінацій на полі. В першу чергу це гра на підвищення. Якщо обертання барабанів завершується з виграшною комбінацією клавіша Ризик стає активною. Перед гравцем відкривається новий екран з картою, що лежить сорочкою вгору. Необхідно вгадати якого кольору карта - червоного або чорного. Якщо гравець вгадав колір карти, то виграш за спін подвоюється, якщо немає - згорає. В цілому Gamble дозволяє збільшити виграш у 200 разів. Після першої угаданной карти гравець може продовжити гру на підвищення, або ж забрати виграш і повернутися на основний екран. Ризик-гра недоступна при включеній функції Автоспін.

Другий спосіб примножити виграш - заробити фріспіни. Для цього необхідно, щоб на 1, 3 і 5 барабанах з'явився Скаттер. При дотриманні цих умов гравець отримає 10 фріспінів. Поки розігрується раунд Free Games Скаттер з жовтим фоном виконує функції дикого символу, замінюючи собою всі символи на барабанах. Повторний збір Скаттер дозволяє отримати ще 10 безкоштовних обертань. Виплати нараховуються згідно зі ставкою на спін і додатково не множаться.

Інші наші автомати