Crazy Fruits

Онлайн слот Crazy Fruits від виробника Atronic Studios – розкриває класичну тему фруктів, яка є доволі популярна в Вулкан ігрових автоматах. Звичні для більшості старих гравців символи у поєднанні з соковитими нагородами – саме те, що привертає увагу прихильників азартних ігор. Розглянемо що пропонує апарат, які бонуси наявні і як зірвати найбільший куш. Ігрові автомати онлайн доступні на ПК, планшетах та смартфонах.

Огляд ігрового процесу

Щоб почати гру, потрібно визначити, скільки ліній виплат ви хочете грати - їх загалом 20, але ви можете почати з 1, якщо ви ще не звикли до механіки ігрових автоматів. З огляду на це, якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від того, що ви зробили ставку – чим більше ліній у вас буде, тим краще. Встановити номер просто завдяки великій червоній кнопці, на якій написано «Вибрати лінії».

Окрім цього, ви обираєте ставку, з якою хочете зіграти на кожному з цих рядків. Діапазон становить від 0,01 до 50 кредитів, що робить його доступним для всіх слотом. Після того, як все буде вирішено, вам повідомлять загальну вартість одного оберту барабанів.

Існує функція автоматичного запуску котушок для тих, хто не хоче зайвий раз натискати кнопки. Після того, як ви будете задоволені налаштуваннями, натисніть кнопку «СТАРТ», і барабани стартують.

Дизайн слоту і бонуси

Як видно наочно, графіка проста і дуже елементарна з ідеєю, що основна увага приділяється фактичному процесу гри, а не тому, як вона виглядає. Atronic створили класичний варіант, який сьогодні рідко можна побачити на ігрових автоматах.

Серед символів слоту можна знайти класичні зображення карт: K, J, A, Q. Причому зображення стає все більш відповідним назві слоту, чим вище значення. Коли це трапиться, ви побачите вишні,  кавуни з посмішкою, гіркі лимони, сливи та помідори, причому останні є диким символом. Цей великий плодоносний плід з’явиться на другому, третьому чи четвертому барабанах.

Тоді є чудовий чувак-банан, одягнений у пляжні штани - він розбійник, хоча не сподівайтесь, що він виплатить багато грошей, оскільки навіть коли знайдуться п’ять, символів ви заробите лише 10 кредитів.

Потім з’являється символ бонусу, який має те саме ім’я, що і сама гра. Три з них переведуть вас на інший екран. Це, по суті, гра на ризик, коли ви вибираєте з безлічі прихованих кульок. Деякі з фруктами позаду, а інші порожні. Міні-рівень триватиме доти, доки ви не потрапите на порожнє місце. Кожен фрукт, який ви знайдете, дасть вам грошові призи різної суми.

Висновок

Ми вважаємо, що це може бути один з найкращих ігрових автоматів у стилі ретро, ​​який ви знайдете в Інтернеті. Він має безліч функцій, якими користувачі можуть скористатися, і цікаву тему. Правда, це не надто вражає естетично, але розважатиме вас увесь час. Найбільше питання, яке може виникнути у кожного, - це сума грошей, яку потрібно взяти, 2500 кредитів здається досить маленькою.

 
Інші наші автомати