Crazy Monkey 2

Crazy Monkey 2 - ігровий автомат Igrosoft, відомий серед гравців під назвою «Мавпочки», присвячений тематиці тваринного світу. Ігрове поле автомата складається з п'яти барабанів і дев'яти ліній. Виграшні поєднання можна складати в обидві сторони. В якості спеціальних символів онлайн-слота виступають «дикий» і Скаттер. Останній запускає бонусний раунд з великими призами. Як і всі ігрові автомати Igrosoft слот пропонує ризик-гру в якій у гравця є шанс подвоїти виграш за останнім обертання. Максимальна виплата належить за комбінацію з 5 символів з лого автомата - 5 000 ставок на лінію.

Як розпочати гру в Crazy Monkey 2

Слот Crazy Monkey 2 доступний в демонстраційному і звичайному режимах, як й інші ігрові апарати Вулкан. В першому випадку це означає, що при завантаженні слота на рахунку вже є певна кількість кредитів, які можна використовувати для запуску барабанів. У звичайному режимі гравець використовує власні кошти.

Бонусні раунди

Для переходу до бонусного раунду в автоматі Crazy Monkey 2, необхідно зібрати комбінацію з 3-5 scatter картинок з мавпою, що випали в будь-яких місцях ігрового поля. На екрані відкриється додаткове вікно з зображенням джунглів і звисаючих з дерев п'яти мотузок, які мавпа повинна смикати, щоб дістати банани. Користувачеві пропонується вгадувати, за який з канатів, потрібно потягнути для отримання виграшів. Вдале рішення приносить винагороду, при невдалому виборі на голову персонажа обрушується камінь і бонусний раунд завершується.

Гравці, які зуміли вибрати тільки виграшні мотузки, переходять на другий етап призового туру, в ході якого їм доводиться вгадувати, в якому з двох ідолів ховаються скарби. Вірний вибір дозволить отримати супер виграш, невірний - повертає користувача до базової грі зі збереженням раніше отриманих виплат.

Символи на слоті Crazy Monkey 2

Особливість слота - здатність складати комбінації від обох крайніх барабанів. Мінімальна кількість символів, для того, щоб отримати виграш - три, проте вони можуть розташовуватися на суміжних барабанах як зліва направо, так і справа наліво. Максимальна кількість символів, яке принесе нагороду - п'ять. Слід розуміти, що символи одного рангу повинні не тільки розташовуватися на суміжних барабанах, а й на одній з дев'яти активних ігрових ліній. Це правило не поширюється на Скаттер.

Рядові символи представлені у вигляді зображень грибів, метеликів, жаб, птахів, змій і бананів. Залежно від типу малюнка, за формування комбінації користувач отримує від 2 до 5 000 ставок на лінію.

Службових значка всього два:

 • маска - «дикий» символ, здатний підмінити інші символи, щоб скласти послідовності, також формує комбінації вартістю від 100 до 2 000 ставок на лінію;

 • мавпа - Скаттер, що запускає бонусний тур, якщо в будь-якому місці на ігровому полі випало мінімум три зображення.

Детальний опис картинок і коефіцієнтів мається на вкладці Paytable.

Ризик-гра

Після отримання виграшної комбінації, гравець отримує можливість множення виграшу в ризик-грі. Раунд запускається при натисканні на Bet One. У додатковому вікні з'являється п'ять карт, одна відкрита і чотири сорочками вгору. Для множення виплати потрібно вгадати картинку, номінал якої перевищує цінність відкритою карти.

Вдалий вибір збільшує виграш вдвічі і дозволяє продовжити участь в турі, невдалий - обнуляє виплату і завершує раунд.

Інтерфейс автомата

Управляти онлайн-слотом можна з панелі, яка знаходиться під ігровим полем і оснащена такими клавішами:

 • Line 1-9 - активація ігрових ліній;

 • Bet One і Choose Coin - вибір лінійної ставки;

 • Bet Max - автоматичний вибір максимальної ставки на лінію;

 • Start / Skip / Take Win - запуск обертань, переклад виграшів на баланс;

 • Automatic Start - активація автоматичного обертання барабанів.

Інформація про різні параметри гри знаходяться в інфоблоках:

 • Total Bet - сумарна ставка;

 • Line Play - число активних ліній;

 • Credit - сума на рахунку;

 • 1 Credit - деномінація, тобто скільки власних коштів гравець віддасть за 1 кредит.

Передбачена можливість відключення звуку і «розвороту» зображення автомата на весь екран за допомогою клавіш у верхньому правому куті інтерфейсу.

 
Інші наші автомати