Crazy Monkey

Ігровий автомат Crazy Monkey - одне з найпопулярніших творінь компанії Igrosoft. Гравців чекають африканські джунглі з можливістю пострибати по ліанах в бонусному турі, а також подвоїти виграш в ризик-грі. На барабанах можуть бути активні дев'ять призових лініях, а збирати комбінації на них чекає з символів з зображеннями тварин, фруктів і предметів. Гральні апарати онлайн дозволять грати як на комп'ютері, так і на смартфоні.

Розберемося, як грати в слот Crazy Monkey та схожі азартні ігри Вулкан, як отримати бонусну гру, які правила і особливості слота в принципі є. 

Як грати в Crazy Monkey

Ігрове поле Crazy Monkey ділиться на три зони - панель управління знизу, барабани по центру, інформаційне табло зверху. Всі елементи ігрового поля доступні для взаємодії. Кнопками 1, 3, 5, 7, 9 визначається кількість активних ліній. Кнопка Bet дозволяє призначити вартість кожної лінії, а Max Bet автоматично встановлює максимальну вартість. Кнопки Start і Auto Play запускають одне або серію обертань. У режимі Auto Play ризик-гра недоступна. Ознайомитися з таблицею виплат та описом бонусних турів можна в розділі Help.

На інформаційному табло відображаються:

 • Ставка - загальна вартість запуску барабанів;

 • Ліній - кількість активних ліній виплат;

 • Кредит - кількість коштів на рахунку гравця;

 • Ставка по лінії - вартість однієї активної лінії.

Нагороду приносять комбінації символів, розташованих зліва направо і справа наліво по суміжних барабанів. Мінімальна кількість символів в комбінації - три.

Таблиця виплат

Слот Crazy Monkey не використовує символи з картковими позначеннями, як більшість ігрових автоматів. Замість цього є фруктове і тварина різноманітність з різним ступенем цінності. Повні комбінації з п'яти символів принесуть гравцеві:

 • Crazy Monkey - 5000;

 • маска - 2000;

 • лев - 500;

 • ананас - 200;

 • ковадло - 100;

 • змія - 50;

 • гроно бананів - 20;

 • метелик - 10.

Символ африканська маска виступає в якості «дикого» і може замінити будь-який символ окрім Скаттер в виграшної комбінації. Скаттер - зображення з мавпою, запускає бонус-тур, якщо випало три і більше в будь-якій позиції на барабанах.

Бонусні раунди

Бонусна гра в слоті Crazy Monkey стартує при випаданні трьох, чотирьох або п'яти Скаттер в будь-якому положенні. У новому вікні перед гравцем з'являться п'ять ліан. Потрібно вибрати одну, щоб мати можливість перейти на новий рівень. Основне завдання вибрати п'ять ліан, так щоб мавпа не впала. Другий рівень бонусної гри - вибір з двох осередків. За однією з них ховається джекпот. Невдача повертає гравця в основну гру.

Зібравши будь-яку виграшну комбінацію на барабанах, користувач може запустити ризик гру. У новому вікні з'явиться п'ять карт - одна відкрита і чотири прихованих. Завдання гравця вгадати карту, яка буде більше ніж відкрита. В такому випадку виграш за комбінацію буде подвоєний. Якщо обрана карта така ж, як у дилера - виграш не змінюється. Якщо обрана карта рангом нижче, ніж у дилера - виграш згоряє. У будь-який момент до вибір карти можна повернутися в основну гру і продовжити обертати барабани ігрового автомата Crazy Monkey.

Інші наші автомати