Dead or Alive

Дикий Захід як найкраще популяризує гральні автомати Вулкан - безстрашні ковбої, що б'ють без промаху, нахабні злочинці і, звичайно, нагорода за їх піймання. Онлайн-слот Dead or Alive, розроблений компанією NetEnt, як раз і пропонує зловити дюжину-другу злочинців і отримати за їх голову великий куш. Потрібно тільки розібратися як це зробити через ігрові автомати.

Опис автомата

Зовні слот Dead or Alive походить на будь-яку гру в дусі Дикого Заходу - похмуре небо на тлі, символіка, звуковий супровід. Ігрове поле займають п'ять барабанів по три символи в кожному і дев'ять ліній виплат. Ігрова панель не таїть нічого незвичайного:

  • Paytable з описом значення і нагороди за різні символи, а також опис бонусів і ліній виплат;

  • Bet - ставка на лінії виплат;

  • Bet level, Bet lines, Coins, Coin Value - інформаційне табло з описом ліній, що беруть участь в грі, балансу гравця і номіналом монети;

  • Клавіші Bet level, Bet Lines, Spin, Max Bet, Coin Value - дозволяють налаштувати ставку на лінії, вибрати бажане число ліній виплат, а також задати вартість монети;

  • Win - табло з описом виграшу.

У правому нижньому кутку ігрового екрану розміщена кнопка «Feature Preview». При натисканні відкривається вікно з ознайомчим роликом, який показує поведінку різних символів при випаданні на барабанах. Онлайн-слот Dead or Alive не пропонує джекпот або можливість автоматичного обертання барабанів.

Символи в Dead or Alive

Дешеві, або ж «прості», символи в грі Dead or Alive зображені як стилізовані карткові значення: 10, Валет, Дама, Король, Туз. Дорогі, або ж «цінні», символи з високим коефіцієнтом зображені в якості предметів побуту типового представника Дикого Заходу:

  • ковбойські чоботи зі шпорами;

  • перев'язь з пістолетом;

  • стакан з випивкою;

  • ковбойський капелюх;

  • значок шерифа.

Скаттер, схрещені револьвери з підписом «Scatter», з'являються на всіх барабанах. Дикий символ, стилізований під плакати «Розшукуються» з силуетом, замінює будь-який символ в грі, за винятком Скаттер. «Лепкий» дикий символ, стилізований під плакати «Розшукуються» із зображенням злочинців, з'являється поки гравець використовує фріспіни і «закріплюється» до повернення в основну гру. Всі «дикі» символи, що випали в раунді безкоштовних обертань, залишаються на своїх місцях до закінчення раунду.

Додаткові можливості

Ігровий автомат Dead or Alive дає можливість збільшити одержувані виплати, якщо зібрати більше трьох Скаттерів в будь-якому місці на ігровому полі. Це ініціює режим «Free Spins». Гравець отримує 12 спінів за рахунок закладу, а також подвоєну нагороду на час безкоштовних обертань. Поки йде безкоштовне обертання барабанів можна отримати ще одну порцію бонусів, але для цього знову доведеться зібрати від трьох Скаттерів на барабанах.

Дикий символ який випав при обертанні «Free Spins» стає «липким» і залишається на цьому слоті до того моменту, як у гравця закінчаться безкоштовні спіни. При цьому нагорода, як і за будь-яку виграшну комбінацію, в режимі «Free Spins» подвоюється.

 
Інші наші автомати