Dolphin's Pearl

Дельфіни – чи не наймиліші створіння, які мешкають під водою. Саме на цьому зробили акцент розробники слота Dolphin's Pearl. І що цікаво, вони не помилилися. Гральні апарати онлайн наявні на комп'ютерах, ноутбуках, планшетах та смартфонах.

Інтерфейс

Якщо не зважати на загальну імітацію наземного слота, Dolphin's Pearl оформлений дещо нудно. Для фону розробники використали звичайнісіньке синє тло, яке дуже часто використовують ігрові автомати Вулкан.

П’ять білих барабанів займають навіть не половину загального ігрового простору. Над ними можна побачити аж занадто маленьку вивіску. Кнопки управління та «грошові» панелі, що імітують наземні, розташовані знизу.

Символи

Іконки теж не дотримуються загальної тематики. Так, на барабанах перед клієнтами постануть: неповна карткова колода, різноманітні морські мешканці, перлина, сам дельфін та бонусні знаки.

Ставки і виплати

У фінансовому плані в Dolphin's Pearl дещо краще. Так, ігровий софт пропонує клієнтам 95% коефіцієнт повернення, 1-9 нефіксованих ліній оплати та середню волатильність.

1-900 кредитів – саме стільки доведеться викласти клієнтам за один запуск барабанів.

Ставка та комбінація впливають на стартовий виграш. Завдяки вдалому поєднанню можна тримати до 900 тисяч гривень.

Бонус у грі Dolphin's Pearl лише один – скаттер. Його поява на барабанах гарантує 15 фріспінів та додатковий фіксований виграш.

На жаль, джекпот та спеціальні раунди тут не передбачені.

 
Інші наші автомати