Dolphin Cash

Морські пригода в компанії грайливого дельфіна з можливістю отримати грошову винагороду - непоганий спосіб згаяти кілька вільних годин. У слот-грі Dolphin Cash всього цього в надлишку - і пригод, і можливості зірвати великий куш, і приємних для бюджету бонусів. Зрозуміло, якщо гравець попався досить щасливий і сміливий. Ігрові автомати наявні на ПК, планшетах та смартфонах.

Глибоководне занурення і навігація

Ігрове поле в автоматі Dolphin Cash інтерактивне, наповнене великою кількістю анімованих елементів через що можна загубитися. У грі беруть участь 5 барабанів, 3 ряди і 30 ліній виплат. Всі необхідні для управління грою клавіші розташовані в нижній частині ігрового екрана:

 • Info - відкриває коротку довідку про значення і коефіцієнти символів, способах отримати фріспіни і бонуси.

 • Lines - клавіша дозволяє задати певну кількість ігрових ліній. Крім цього вибирати або прибирати лінії можна натиснувши на числові позначення по обидва боки барабанів. У разі виграшу над клавішею з'являється оповіщення - яка лінія виграла і скільки отримав гравець.

 • Line bet - ставка на лінію.

 • Total Bet і Win - таблиця суми ставок на лінії і особистого виграшу гравця.

 • Bet Max - автоматично призначити найвищу ставку на всі лінії і запустити барабан.

 • Auto Play - можливість вибрати від 10 до 99 спінів або ж до тих пір, поки є кошти.

 • Spin - один спін.

 • ХtraWin - спеціальний режим доступний тільки при грі за реальні гроші.

У верхній частині, над барабанами, постійно спливають текстові підказки про те, які символи і їх комбінації приносять велику нагороду.

Ігрова символіка в Dolphin Cash

Практично в будь-якому слот-автоматі символи діляться на три великі групи: прості, цінні, особливі. Прості символи в Dolphin Cash представлені картковими позначеннями: 10, Валет, Дама, Король, Туз. Цінні символи підтримують морську тематику: чайка, два види раковин і коралів.

Також в Dolphin Cash присутні особливі символи, які приносять гравцеві цінні бонуси:

 1. Розширюючийся дикий символ - дельфін. Випавши на будь-якому барабані, він переміщається на один барабан вліво з наступним спіном, замінюючи собою будь-який символ окрім Скаттер і бонусу. Досягнувши першого барабана дикий символ зникає.

 2. Скаттер - золота монета з написом «Dolphin Cash». При появі 3 і більше Скаттерів в будь-якому місці ігрового поля гравець отримує фріспіни і за перемогу отримує потрійну нагороду.

 3. Бонус - морський пейзаж з написом «Bonus». При випаданні на барабанах 2 бонусів запускається бонусна гра.

Спеціальні раунди і приємні бонуси

Різноманітність в способах виграти часто викликає позитивні емоції у гравця. Не дивно, що Playtech додала в Dolphin Cash два особливих режими і можливість отримати фріспіни. З них тільки Dolphin Cash Bonus доступний у безкоштовній грі. Режим XtraWin і Free Games доступні виключно під час гри за реальні гроші.

Free Games - зібравши 3 Скаттер в будь-якій точці ігрового поля, гравець отримує 12 безкоштовних спінів і потроєння нагороди за кожну призову лінію. Отримати додаткові безкоштовні спіни поки діє Free Games можна. Також до уваги береться дикий символ, але зберігається для основної гри.

Dolphin Cash Bonus - зібравши 2 і більше бонусних символу на барабанах 1-5, гравець отримує можливість зіграти бонусну гру. У ній необхідно змусити дельфіна вистрибнути з води і зібрати якомога більше монеток. По закінченню стрибка дельфіна, над монетами пролітає чайка збираючи ще кілька монет.

XtraWin - особливий режим, який додає 50% від ставки гравця на кожен спін. Випавши на 5 барабані розширюючийся дикий символ розмножується з кожним новим обертанням.

Всі нагороди за Скаттер, бонуси і спіни розраховуються виходячи з нової ставки.

Інші наші автомати