Dracula Riches

Світ вампірів та незліченних багатств. Пориньте у це все разом з азартним ігровим слотом Dracula Riches. Ігрові автомати онлайн наявні на комп'ютерах, смартфонах та планшетах.

Інтерфейс

З перших секунд після запуску азартний софт Dracula Riches переносить юзерів у похмурий світ мертвих. Для фону розробниками використано зображення темного неба з великим Місяцем. Здалеку видніється відомий на весь світ кривавий замок.

Барабани займають майже половину екранного простору. Зверху над ними знаходиться вивіска з назвою, тоді як знизу – «грошові» панелі й консоль управління ігровим процесом.

Символи

Іконки в Dracula Riches виконані в суворій відповідності до загальної тематики геймплею. Тут юзери побачать: вампірські атрибути, неповну колоду карт, прекрасну полонянку й Дракулу.

Окремо оформлені бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

20 закріплених ліній оплати, понад 96% коефіцієнт повернення і середній показник волатильності – ось що пропонує азартний софт Dracula Riches.

Геймери самостійно обирають вартість запуску. Показники коливаються від 20 до 2 000 кредитів.

«Заробіток» залежить від зібраної комбінації та ціни оберту. У Dracula Riches мінімально можна виграти 5 гривень, а максимально – 100 тисяч.

Додатково на кінцеву суму впливають:

  1. Дикий. Замінює до чотирьох знаків на барабанах.
  2. Джекпот. Колосальна сума в розмірі фіксованих 10 мільйонів гривень!
  3. Скаттер. Активує 10 фріспінів.
  4. Вільна гра. Тобто, фріспіни. Запускають 40 платіжних ліній, а також приносять множник до х320.
  5. Дві бонусні гри. Полягають у вгадуванні кольору карт. В одній правильні відповіді приносять множник ставки, в другій – фіксовану суму.
Інші наші автомати