Dracula

Пора розбагатіти, допомагаючи найвідомішому вампіру у світі втілити свою потребу в крові в цій авантюрній онлайн-ігровій грі від творців Netent. Дракула покинув свій трансільванський дім і поїхав до Лондона, щоб жити в абатстві Карфакс, і саме тут ви повинні знайти жертв, щоб забрати його назад. І за свої гріхи ви отримаєте гарну винагороду. Наразі Дракула має схильність до повних дам, алкоголіків та бродяг - і як тільки ви принесете йому кілька із них, він також дозволить вам зіграти його дикий бонус, накопичений дикий бонус та його функцію фріспінів.

Грати в ігрові автомати ви зможете через будь-якому сучасному мобільному пристрої, включаючи iPad, Kindles, планшети Android та всі новітні мобільні телефони.

Дизайн слоту

Дракула любить перевіряти навички своїх співучасників, даючи їм можливість знайти кілька цифр і букв, але він заплатить вам гарно за цей тест, зробивши до 40 разів більшу ставку за пошук 5 відповідних символів.

Як тільки він довіриться вам, він дозволить вам націлити його на наступних донорів крові, а приведення до нього повних жінок, бродяг та алкоголіків може привести вас до виграшу десь у 10-60 разів більше вашої ставки. Однак приведіть йому красивих молодих жінок, якими він може харчуватися, а потім зробити безсмертними - і він винагородить вас вашою ставкою від 20 до 200 разів.

Привівши йому молоду жінку, слідкуйте за нею на барабанах, оскільки вона буде виглядати як складений дикий символ і замінить всі інші символи. Дракула також може виступати у вигляді накопиченого дикого символу і робити те саме.

Коли накопичений Дракула виявиться розширенням на другому барабані, він також запустить 10 фріспінів, тоді як, якщо Stacked Lady приєднається до нього на третьому барабані під час ваших безкоштовних обертань, ви отримаєте додаткові 2 безкоштовних обертання.

Дракула також може вибрати «дикого» в будь-який час і замінить усі символи, коли він з’явиться на барабанах 2, 3 і 4.

Налаштування спіна

До ставки готові 20-200 ліній (з кроком 20), однак на кожну можна поставити від 0,01 до 1 монети. Це дозволяє мінімальну ставку складати лише з 0,2 монети на спін і максимальну ставку на 200 монет на спін.

Графіка весела і чудово налаштовує настрій, тоді як виплати, бонуси та варіанти ставок роблять цю слот-гру незабутньою.

Інші наші автомати