Dragon Kingdom

Хочете потрапити у королівство драконів, численних виграшів, неймовірно захопливих місій? Тоді відкривайте ігровий апарат Dragon Kingdom і насолоджуйтеся всім вище зазначеним. Азартні ігри онлайн можуть стати приємною розвагою, але не забувайте про те, що це розваги!

Інтерфейс

Візуалізація геймплею Dragon Kingdom максимально занурює користувачів у загальну тематику слота. Одразу ж з моменту відкриття софта юзери потрапляють в країну небезпечних драконів та шпилястих гір. Усе це – у відблисках яскравого рожево-фіолетового неба.

Барабани розміщені майже на всьому просторі монітора. Зверху знаходиться вивіска з назвою геймплею. Знизу – «грошові» екрани та консоль для управління.

Символи

Іконки геймплею Dragon Kingdom максимально передають всю атмосферу софта. На «вертілках» зображені: часткова карткова колода, дракони та персонажі, бонусні символи.

Ставки і виплати

Ігровий азартний слот Dragon Kingdom гарантує геймерам 25 закріплених ліній оплати, 96,47% коефіцієнт повернення та середню волатильність.

Старти у слоті платні. За кожен запуск слід віддати від 0,25 до 125 кредитів.

На базовий виграш мають вплив отримана комбінація та вартість спіна. Так, максимально в геймплеї Dragon Kingdom можна «підійняти» лише 500 гривень.

Покращити фінансову ситуацію дозволяють:

  1. Дикий. За одну появу змінює до чотирьох іконок, а також надає фіксовані дві тисячі гривень.
  2. Скаттер. Активує п’ять фріспінів.
  3. Джекпот. Фіксовані 10 тисяч гривень.
 
Інші наші автомати