Dragon Lady

Хто не чув про світ войовничих жінок, так званих амазонок, які борються за власні права? Хочете спробувати разом з ними? Тоді відкривайте слот Dragon Lady і насолоджуйтеся процесом. Гральні автомати наявні на ПК, смартфонах та планшетах.

Інтерфейс

Візуалізація слота Dragon Lady моментально переносить юзерів у світ войовничих жінок. Так, на основному зображенні представлений вхід у храм з величезними воротами з заліза та колонами, на яких прослідковуються численні надписи.

«Вертілки» займають більше половини всього простору монітора. У верхньому лівому кутку розміщена золота вивіска, тоді як знизу – вся панель управління та «грошові» екрани.

Символи

Знаками Dragon Lady творці намагалися доповнити єдину тематику слота. Так, на барабанах зображені: неповна колода карт, деякі магічні та військові атрибути, головні персонажі й бонусні символи.

Ставки і виплати

Пропозиції азартного софта Dragon Lady є вельми щедрими – 10 дзеркальних (виграшні комбінації «працюють» в обидва боки) фіксованих ліній оплати, 95,49% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

Старти у софті платні. За один запуск барабанів необхідно викласти від 0,25 до 50 кредитів.

Початковий «заробіток» залежить від отриманої ставки та ціни спіна. Так, максимально азартний слот Dragon Lady дозволяє виграти чотири тисячі гривень.

Не слід розчаровуватися, оскільки у грі присутні бонуси, які здатні суттєво покращити цей показник:

  1. Дикий. За одну появу змінює до чотирьох іконок на «вертілках».
  2. Скаттер. Активує до х100 множник.
  3. Ризик-гра. Вгадуючи кольори карт, юзер примножує «заробіток».
  4. Мультиплікатор. Приносить максимальний множник в коефіцієнті до х157 
Інші наші автомати