Fairy Queen

Неймовірно вродлива казкова королева пропонує захопливі пригоди та великі виграші. Цікаво? Відкривайте ігровий азартний автомат Fairy Queen і насолоджуйтеся процесом. Ігрові автомати цього виробника наявні не тільки в версії для ПК, але й для мобільних телефонів.

Інтерфейс

На основній заставці слота Fairy Queen геймерів зустрічає прекрасна діва – чи то ельфійка, чи може представниця іншої казкової раси. Для головного зображення вибрано неймовірно гарний ліс в насичених зелених тонах.

Практично весь простір екрана займають «вертілки». Над ним – неймовірна вивіска з назвою. Знизу розташовані «кредитні» монітори та консоль для управління.

Символи

Іконки софта Fairy Queen витримані в одному стилі й суворій відповідності до загальної тематики. На барабанах клієнти побачать: часткову карткову колоду, дивовижні рослини, казкових персонажів.

Окремої уваги потребують бонусні символи.

Ставки і виплати

Азартний софт Fairy Queen пропонує користувачам десять змінних платіжних ліній, середній показник волатильності і 96% коефіцієнт повернення. Це робить розробку вельми вигідною фінансово.

Сума старту коливається від 1 до тисячі кредитів.

Виграш залежить від двох основних складових – вартості обертання і зібраної комбінації. Так, показники «заробітку» варіюються в межах 2-900 000 гривень.

Додатково на фінансову ситуацію впливають:

  1. Скаттер – сяйво в лісі. Активує від 10 безкоштовних спінів і х3 множник.
  2. Дикий – королева. Замінює будь-які іконки (до чотирьох за раз), крім скаттера.
  3. Бонусна гра. Кожне вгадування кольору карт, що з’являються на екрані, приносить подвоєння виграшу.

Відзначимо, у слоті Fairy Queen джекпот відсутній.

Інші наші автомати