Flame Dancer

Пляж, розваги та запальні танці на піску. Пориньте у все це разом з ігровим азартним автоматом Flame Dancer від компанії Novomatic. Додатково ще й гарно «заробляйте» через ігрові автомати.

Інтерфейс

З перших секунд після запуску азартний софт Flame Dancer переносить юзерів у казковий світ. Для основного зображення використано озеро, що розкинулося біля підніжжя неймовірно красивих гір. Все це виблискує в променях сонця, що заходить.

Екранний простір майже повністю заполонили барабани. Зверху розташувалася лаконічна вивіска. Знизу – «грошові» монітори й кнопки, що дозволяють керувати всім ігровим процесом.

Символи

Іконки софта Flame Dancer виконані в єдиному стилі. Всього тут можна зустріти і неповну колоду карт, і коктейлі, і музичні інструменти, і захопливу гору, і персонажів.

Окремо оформлені бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Азартний софт Flame Dancer пропонує геймерам 20 незафіксованих платіжних ліній, середній показник волатильності і 95% коефіцієнт повернення.

Юзери самостійно вибирають вартість старту барабанів. Мінімально доведеться заплатити 1 кредит, тоді як максимально – дві тисячі.

Виграш початково залежить від зібраної комбінації і вартості спіна. Цифрові показники коливаються від 5 до 200 000 гривень.

Додатково на фінансову ситуацію впливають:

  1. Скаттер. Гарантує 7 фріспінів і х3 множник.
  2. Дикий. За одну появу міняє від двох до чотирьох іконок.
  3. Ризик-гра. З'являється після фінансово вдалої зробленої ставки. Полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна правильна відповідь (їх має бути 5) подвоює поточний виграш.

На жаль, Flame Dancer – без джекпота.

Інші наші автомати