Football Carnival

Пориньте у неймовірний світ футболу, численних міжнародних змагань, престижних чемпіонатів та фестивалів разом з захопливим азартним слотом Football Carnival. Ігрові автомати доступні на ПК, смартфонах та планшетах.

Інтерфейс

З перших секунд від моменту запуску клієнти потрапляють у питомо футбольне царство. Для основного зображення розробники вибрали відому європейську арену з кількома тисячами вболівальників. Усе це супроводжується відповідним шумом та гамором.  

Майже прозорі барабани займають понад половину ігрового екранного простору. Над ними видніється вивіска з назвою, тоді як знизу – консоль управління та «грошові» панелі.

Символи

Іконки софта Football Carnival максимально підсилюють загальний ефект присутності на футбольному матчі. Так, на «вертілках» представлені різноманітні кубки та форми гравців, ігрові атрибути й бонусні символи.

Ставки і виплати

Азартний слот Football Carnival гарантує юзерам 1-9 змінних платіжних ліній, майже 96% коефіцієнт повернення та середню волатильність.

Старти у софті платні. За кожен оберт слід заплатити від 0,1 до 45 кредитів.

На базовий «заробіток» впливають вартість спіна та отримана комбінація. Максимально геймплей Football Carnival дозволяє «підійняти» 45 тисяч гривень.

Не потрібно забувати про додаткові пропозиції:

  1. Дикий. За один раз змінює до п’яти іконок на барабанах.
  2. Скаттер. Запускає 10 безкоштовних стартів та х3 множник.
  3. Бонусна гра. Вгадуючи кольори форм, юзер подвоює виграш.
Інші наші автомати