Fruit Sensation

Хочете побувати в краях неймовірної фруктової насолоди? Тоді завантажуйте ігровий азартний автомат Fruit Sensation від компанії Novomatic і «заробляйте» прямо зараз! Гральні автомати чудово відображаються на великих екранах комп'ютерів, а також на менших - у смартфонів та планшетів.

Інтерфейс

Візуалізація слота Fruit Sensation яскрава, хоч і дуже проста. Для головного зображення розробники обрали графіку в фіолетових, синіх та рожевих відтінках.

Барабан займає понад половину всього екранного ігрового простору. Зверху видніється яскрава вивіска з назвою. Знизу – панель управління та «грошові» монітори.

Символи

Назва софта Fruit Sensation розповідає про все. Класичний фруктовий геймплей на барабанах містить: вишні, лимони, апельсини, сливи, кавуни, дзвіночки і неймовірно прибуткові сімки.

Ставки і виплати

Азартний геймплей Fruit Sensation пропонує 1-10 незакріплених ліній. На додаток – майже 96% коефіцієнт повернення і середня волатильність. Такі показники роблять слот доволі вигідним фінансово.

Сума старту змінна. Клієнту необхідно заплатити за обертання від 1 до 1 000 гривень.

Базовий виграш стабільний. Отримана сума залежить від зібраної комбінації та початкової ставки. Так, мінімально можна здобути 20 кредитів, а максимально – 500 тисяч.

На жаль, слот Fruit Sensation не має бонусних символів і джекпота. Проте тут є додаткова гра, що з'являється після кожного зробленого спіна. Геймер може помножити виграш вдесятеро, якщо правильно вгадає кольори п'яти карт.

Інші наші автомати