Great panda

Китайська культура, кумедні великі панди та неймовірні виграші. Все це геймерам пропонує дивовижний ігровий автомат Great panda. Гральні автомати наявні на ПК, смартфонах та планшетах.

Інтерфейс

З моменту відкриття азартний софт Great panda переносить юзерів у зелений бамбуковий ліс. Численні рослини видніються на фоні зоряного неба, створюючи дивовижну атмосферу.

Барабани займають половину екранного простору. Над ними видніються показники трьох джекпотів та вивіска з назвою. Знизу – «кредитні» панелі, а от кнопки управління – справа.

Символи

Іконки геймплею Great panda виконані в єдиному стилі та максимально доповнюють загальну атмосферу гри. Юзери зустрінуть і неповну колоду карт, і кілька видів панд, і золотих рибок, і бонусні символи.

Ставки і виплати

Азартний ігровий слот Great panda дивує кількістю платіжних ліній. Їх тут 25 закріплених. Також автомат може похвалитися 95,2% коефіцієнтом повернення та середньою волатильністю.

Ціна оберту вибирається геймером персонально та коливається від 0,25 до 60 кредитів.

Стартовий виграш залежить від отриманої комбінації та вартості запуску. Максимально Great panda дозволяє «підійняти» 600 гривень.

Не слід розчаровуватися такому низькому показникові, оскільки суттєво покращити його можуть:

  1. Скаттер – бонсай. Активує 60 фріспінів з додатковим множником х8.
  2. Дикий – знак «інь і ян». За один раз змінює до п’яти іконок.
  3. Бонус – лотос. Вибірково надає різні призи.
  4. Джекпот. Фіксовані 120 тисяч гривень.
Інші наші автомати