Jack and the Beanstalk

Історія про сміливця Джека, який піднявся по гігантському бобовому стеблу в замок до велетня і вкрав у нього гуску, що несе золоті яйця, непогана аналогія для онлайн-слотів. Гравці точно також підіймаються по комбінаціям із символів, намагаючись досягти найвищої нагороди. У випадку з ігровим автоматом Jack and the Beanstalk - це спеціальні бонуси, якими володіють майже всі символи в грі. Потрібно тільки розібратися як правильно ними розпорядитися. Ігрові автомати наявні на ПК, смартфонах та планшетах.

Навігація в ігровому автоматі

У грі бере участь п'ять барабанів, три ряди з символами і 20 ліній виплат. Вибрати певну кількість ліній, які можуть принести перемогу, - не можна, в кожному спіні беруть участь всі лінії виплати. Зате можна зробити ставку на ці лінії або ж, натиснувши кнопку «Max Bet», встановити найбільшу ставку одним махом.

Ігрова панель автомата Jack and the Beanstalk дуже лаконічна, мабуть, щоб не відволікати гравця кількістю налаштувань:

 • Меню Paytable - містить всю необхідну гравцеві інформацію про властивості, вартості та особливості ігрових символів;

 • Bet - сума ставок на всі лінії для наступного спіна;

 • Level - кількість монет, поставлених на лінії;

 • Меню Autoplay - дозволяє налаштувати автоматичні спіни;

 • Play - запуск обертання барабанів;

 • Max Bet - встановити найвищу ставку на всі двадцять ліній виплат і зробити спін;

 • Coin Value - поставити певну вартість однієї ігрової монети;

 • Coins - кількість ігрових монет на рахунку гравця.

Під ігровою панеллю розташовується таблиця з інформацією про баланс гравця, ставкою в реальних грошах і виграші за останній спін.

Ігрова символіка і значення

Символи з низьким коефіцієнтом виплат зображені як карти - 10, Валет, Дама, Король, Туз. Комбінації з них принесуть від 3 до 100 монет на рахунок гравця. Цінні символи зображені, як головні герої казки «Джек і бобове зерно»: Лейка, Сокира, Голова козла, Велетні і сам Джек. Їх комбінації, в залежності від кількості випавших символів, принесуть на рахунок гравця від 8 до 1000 монет.

Найбільшу цінність представляють дикий символ і Скаттер, оскільки володіють декількома додатковими характеристиками.

Дикий символ - піктограма з написом «Jack and the Beanstalk». З'являючись на барабані, він не тільки замінює будь-який символ в платіжній комбінації, а й стає «розширюючимся». При наступному спіні він зміститься на один барабан вліво і так до тих пір, поки не пропаде з барабана. Всі нагороди за участю дикого символу - потроюються.

Скаттер - піктограма у вигляді скрині з бобовим зерном. Зібравши на барабанах 3 і більше Скаттерів, гравець отримує 10 фріспінів, а отримавши потрібну комбінацію ще раз в ході безкоштовних обертань - отримає ще 5 в якості бонусу.

Також в грі є спеціальний символ «Ключ». Він з'являється на п'ятому барабані тільки при використанні фріспінів і особливим чином впливає на дикий символ.

 • 3 символи «Ключ» - наступний дикий символ «накопичується» у вигляді мішка з монетами;

 • 6 символів «Ключ» - наступний дикий символ «накопичується» у вигляді курки з золотими яйцями;

 • 9 символів «Ключ» - наступний дикий символ «розширюється» у вигляді чарівної арфи.

Додаткові можливості

Як і в багатьох іграх NetEnt найбільшу нагороду приносять комбінації Скаттера і дикого символу, оскільки гравцеві не доводиться витрачати гроші з особистого рахунку. Колекціонуючи символи «Ключ» в режимі Free Spins також можна отримати додаткові виплати за більшу кількість виграшних ліній.

Інші наші автомати