Lucky Angler

Любите зимову рибалку. Тоді відправляйтеся на неї разом з неймовірним азартним софтом Lucky Angler. Приємно проводьте час, при цьому здобуваючи непогані виграші. Азартні ігри онлайн будуть завжди з вами, якщо завантажити їх на мобільний телефон або планшет.

Інтерфейс

З перших секунд від моменту запуску юзери потрапляють в підводне та льодове царства, які буквально заполонили все довкола. Для фону розробниками використано зображення засніженої рівнини, що частково проглядається з-під криги. Усе це виконано в блакитних та білих тонах.

Прозорі барабани розкинулися майже на весь ігровий екранний простір. Над ними з брил льоду викладена вивіска. Всі кнопки керування та «грошові» панелі знаходяться знизу.

Символи

Знаки слота Lucky Angler виконані в єдиному стилі та максимально доповнюють загальну тематику. На барабанах юзери побачать: неповну колоду карт з брил льоду, риби та бонусні символи.

Ставки і виплати

Ігровий софт Lucky Angler робить юзерам вельми щедру фінансову пропозицію. Вона полягає в 96,4% коефіцієнті повернення, середній волатильності та 15 закріплених дзеркальних лініях оплати. Останні гарантують зчитування комбінацій як зліва направо, так і навпаки.

Оберти в геймплеї платні. За один старт доведеться викласти від 0,01 до 150 кредитів.

Базовий виграш напряму залежить від отриманої комбінації та ціни спіна. Максимально Lucky Angler дозволяє «підійняти» 300 тисяч гривень.

Не слід забувати про бонуси, зокрема:

  1. Фріспіни – 25 безкоштовних одиниць.
  2. Дикий. За один раз змінює до п’яти іконок на барабанах.
  3. Множник. Додатково приносить збільшення виграшу в х10.
  4. Джекпот. Фіксована сума в розмірі 205 тисяч гривень.
Інші наші автомати