Lucky Hot

Ігровий азартний геймплей Lucky Hot є класичною фруктовою сімкою з великими «заробітками» та дивовижними відчуттями. Ігрові автомати компанії EGT Interactive дозволять не тільки приємно, але й корисно провести час.

Інтерфейс

Для фону розробники вибрали насичений помаранчевий колір з відтінками червоного. У цій же гамі виконана вивіска з назвою слота, що ніби ховається у верхній частині монітора.

Барабани займають понад половину екрана. Знизу розміщені вся панель управління та «грошові» монітори.

Символи

Іконки слота сміливо можна назвати класичними, оскільки вони використовувалися в наземних автоматах ще багато десятиліть тому та максимально передають загальну азартну атмосферу. Так, в геймплеї Lucky Hot зустрічаються: дзвіночки, вишні, лимони, апельсини, сливи, Бари, зірки і червоні сімки.

Бонусних пропозицій тут, на жаль, немає.

Ставки і виплати

Азартний ігровий автомат Lucky Hot розчаровує кількістю ліній оплати. Їх у софті тільки п'ять фіксованих. Проте фінансову ситуацію значно покращують висока волатильність та понад 96% коефіцієнт повернення геймеру.

Сума ставки змінна. За один спін юзер може платити від 0,05 до 1 000 гривень.

Виграш залежить від двох показників: вартості обертання та зібраної комбінації. «Заробіток» коливається від 0,05 до 7 500 кредитів.

На останок Lucky Hot таки розчаровує – тут немає джекпота, бонусів та додаткових раундів.

Інші наші автомати