Magic Portals

Чарівний у світ магії, потойбічних сил, заклять, відьом, шабашів і не тільки. Все це можливе разом з цікавим ігровим азартним автоматом Magic Portals. Ігрові автомати онлайн наявні на комп'ютерах, планшетах та смартфонах.

Інтерфейс

Візуальне оформлення геймплею Magic Portals максимально передає містичну атмосферу. Розробники використали хаотичне поєднання фіолетового, чорного, зеленого, рожевого та ще кількох кольорів, аби максимально відтворити магічний вибух. Усе це таки завдає певний настрій.

Барабани розкинулися на понад половину простору монітора. Над ними – неонова вивіска. «Грошові» панелі та консоль управління розробники розмістили знизу.

Символи

Зображення знаків в Magic Portals максимально доповнює загальну атмосферу. Клієнти побачать магічні кулі різних кольорів та величини, персонажів, бонусні символи.

Ставки і виплати

Ігровий азартний софт Magic Portals вражає не єдиною якістю графіки. Геймплей пропонує користувачам 25 закріплений ліній оплати, 96,64 відсотка коефіцієнт повернення та середню волатильність.

Старти у грі платні. Заплатити за запуск барабанів доведеться від 0,01 до 2 кредитів.

На базовий «заробіток» впливають вартість оберту та отримана комбінація. Так, в Magic Portals максимально можна виграти 64 тисячі гривень!

Не слід забувати про наявні бонуси:

  1. Дикий. Одночасно змінює до п’яти знаків на барабанах.
  2. Скаттер. Активує до 10 фріспінів зі збільшеним множником виграшу.

Що розчаровує, так це відсутність джекпота.

Інші наші автомати