Mythic Maiden

Азартний ігровий софт Mythic Maiden переносить юзерів у світ привидів, мерців, духів та іншої нечисті. Але уникати цього через великі виграші не варто. Гральні апарати онлайн стануть чудовою розвагою в дорозі, якщо завантажити їх на планшет або смартфон.

Інтерфейс

З перших секунд після запуску софт Mythic Maiden лякає своєю графікою – мерці, скелети, дивні маски та багато іншого. Для фону творці вибрали зображення покинутого будинку. Все це – у відблисках місячного світла та «ковдрі» з павутиння.

Понад половину всього екранного простору «захопили» екрани. Зверху розташована вивіска, тоді як знизу – кнопки управління, панелі, на яких з’являються кредитні операції.

Символи

Всі іконки Mythic Maiden витримані в єдиній містичній тематиці. Умовно їх можна розділити на групи:

  1. Неповна карткова колода – від 10 до Туза включно.
  2. Моторошні потойбічні атрибути – скриня, книга з рукою, павук, скелет з іклами, голова людини.
  3. Бонусні пропозиції – фріспін, дикий, скаттер.

Ставки і виплати

30 закріплених платіжних ліній, 96% коефіцієнт повернення і середній показник волатильності роблять азартний софт Mythic Maiden вельми привабливим у фінансовому плані. І це не дивно, адже тут вигідно спрацьовує кожна ставка.

Що стосується обертів, їхню вартість користувач вибирає самостійно. Фінансові показники коливаються від 30 до 3 000 кредитів.

Виграш залежить винятково від зібраної комбінації. Мінімально в Mythic Maiden можна «вирвати» 7 гривень, тоді як максимально – дві тисячі.

Засмучуватися не варто. Додатково на виграш впливають:

  1. Фріспін – велика капсула з маскою вгорі. Активує відразу 10 безкоштовних обертань або по два після кожної платної ставки. Іноді примножує виграш до х4.
  2. Дикий – місяць. Замінює всі іконки, крім скаттер і фріспіна. Дозволяє збирати максимально виграшні комбінації.
  3. Скаттер – енергія, що обертається. Активує до 30 фріспінів.

Відзначимо, в геймплеї Mythic Maiden джекпот відсутній.

Інші наші автомати