Party Gold

Азартний софт Party Gold – ідеальний геймплей для тих, хто хоче зануритися у СРСР. Слот за лічені хвилини переносить більш ніж на півстоліття назад – у ностальгічне минуле. Гральні автомати наявні на ПК, смартфонах та планшетах.

Інтерфейс

«Золото партії» або Party Gold з моменту відкриття переносить юзерів у минуле, а саме – у часи СРСР. Для фону розробники вибрали зображення будівництва з дорогоцінними монетами, складами. Тут є і «вічні» девізи – «Слава партії», «Слава труду».

Барабани займають майже весь ігровий простір. Над ними – вивіска з назвою геймплею в золоті та червоних стрічках. На моніторі під барабанами розташовані панелі, що відображають кредитні операції та показники. Ще нижче – кнопки управління гральним процесом.

Символи

Іконки на барабанах не тільки відповідають тематиці Party Gold, але повністю відтворюють колишню атмосферу. А все – через правильно підібрані картинки: агітаційні плакати, які були неймовірно популярними в СРСР.

Ставки і виплати

Party Gold пропонує користувачам 21 незакріплену лінію оплати. Додатково на перемогу впливають середня волатильність і понад 95% коефіцієнт повернення.

Вартість оберту барабана змінна. Геймер може «платити» від 1 до 2 100 кредитів.

«Заробіток» залежить винятково від комбінації, що випаде на барабанах. Мінімально в Party Gold можна «підняти» 10, а максимально – 100 000 гривень.

Особливістю слота є бонусні пропозиції. Серед них:

  1. Ризик-гра. Юзер може поставити весь виграш на колір курантів – червоний або синій. Перемога подвоює «заробіток».
  2. Супутник. Геймер намагається запустити космічний корабель на одну з чотирьох планет. Чим далі полетить супутник, тим більше грошей – до 750 – отримає юзер.
  3. Конверт. Приз захований в одному з листів.

Відзначимо, джекпот в Party Gold відсутній.

Інші наші автомати