Piggy Riches

Всі знають Скруджа МакДака. Проте свиня-мільярдер – це щось новеньке. Дізнатися більше про дещо незвичного персонажа можна в азартному слоті Piggy Riches. Ігрові автомати принесуть більше нагород, якщо грати не тільки на ПК але й на смартфоні.

Інтерфейс

Обрамлення геймплею Piggy Riches привертає увагу одразу ж після запуску. Для основного зображення розробники вибрали великий маєток з масивним парканом. Усе виконано в зеленому та блакитному відтінках.

Майже весь простір монітора займають барабани. У верхньому лівому кутку знаходиться вивіска, тоді як справа – показники джекпотів. Знизу розміщені «грошові» панелі та консоль управління ігровим процесом.

Символи

Іконки софта Piggy Riches оформлені в загальній тематиці. На барабанах юзери зможуть побачити неповну колоду карт, сумки та скрині з незліченними сумами грошей, картки з чистого золота, ключі від сейфа тощо.

Ставки і виплати

Азартний софт Piggy Riches надає геймерам 95% повернення в коефіцієнті, волатильність в значенні «середня» і 15 закріплених ліній для оплати.

Вартість старту барабана змінна. Користувачі вибирають від 15 до 1 500 кредитів.

Базовий виграш залежить від декількох факторів: вартості обертання і зібраної комбінації. Показники коливаються від 5 до 900 000 гривень.

Додатково на «заробіток» впливають:

  1. Скаттер – свиня. Активує до сто фріспінів. «Заробіток» збільшується додатковим множником.
  2. Дикий – багатий кабан. Замінює всі іконки на барабанах, при цьому активуючи х3 коефіцієнт множення виграшу.

До слова, в слоті Piggy Riches немає джекпота.

Інші наші автомати