Reactoonz

Ігровий азартний софт Reactoonz переносить юзерів у світ веселих монстрів (майже як з відомого всім мультфільму). Проте, вони не лякають геймерів, а дозволяють непогано «заробляти» через гральні апарати онлайн.

Інтерфейс

Для фону розробники вибрали класичний синій колір. Таке візуальне оформлення, хоч і монотонне, проте привабливе.

Барабани займають майже весь простір монітора. Зліва від них, над великою капсулою випробувань, розташована вивіска. Праворуч – головний бонусний монстр та деякі наукові апарати. Знизу розробники розмістили консоль управління і панелі, що дозволяють побачити всі кредитні операції.

Символи

Іконки слота Reactoonz виконані в одному стилі й суворій відповідності до тематики софта. Тут на барабанах можна побачити монстрів, а також блискавки. Останні – бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Reactoonz відрізняється від звичних слотів відсутністю платіжних ліній. Тут за виграш відповідають середня волатильність, понад 96% коефіцієнт повернення і дві сотні комбінацій.

Клієнту дозволено визначати вартість спіна. Цінові показники коливаються від 0,2 копійки до 1 000 гривень.

Базовий виграш змінний. Він залежить від зібраної комбінації та початкової ціни за спін. Так, мінімально в Reactoonz можна «заробити» 0,02, в максимально – 750 тисяч кредитів.

Додатково на виграш впливають:

  1. Вогняні кулі. Залежно від кольору, можуть: замінювати іконки на барабанах, активувати фріспіни, приносити множник до х6.
  2. Дослідницький апарат. Отримавши енергію, геймер може «підірвати» монстрів.

На жаль, джекпот в Reactoonz не передбачений.

Інші наші автомати