Rock Climber

Гори, сніги, хуртовини, альпіністи, небезпечні підйоми, зате наскільки красиві краєвиди. Ось що клієнтам пропонує азартний ігровий слот Rock Climber. Гральні автомати цього виробника повністю адаптовані для мобільних пристроїв.

Інтерфейс

Візуальне оформлення не до кінця продумане. Сам ігровий простір доволі великий, тоді як його реально залучена частина займає лише половину.

Для фону використано зображення засніженої гори. Біля її підніжжя альпініст поставив палатку, запалив багаття і насолоджується міцною кавою у безнадійних спробах зігрітися.

Барабани займають менше половини всього екранного простору. Над ними з брил льоду викладена вивіска, ще вище – «кредитні» панелі. Кнопки управління можна побачити зліва та справа.

Символи

Слот радує відсутністю «непотрібних» знаків на барабанах. Усе, що побачать клієнти, – атрибути скелелаза та бонусні символи.

Ставки і виплати

95 відсотків коефіцієнт повернення, середня волатильність та 1-9 незакріплених ліній оплати роблять геймплей доволі вигідним у фінансовому плані.

Спіни вартують від 1 до 900 кредитів.

Лише зібрана комбінація впливає на стартовий виграш. Максимально допустимий «заробіток» становить 5 000 гривень. Цю ситуацію ладні виправити бонуси:

  1. 675 тисяч гривень джекпота.
  2. Змінені знаки на барабанах завдяки дикому.
  3. Подвоєння виграшу після вдало вгаданого кольору карт у ризик-грі.
  4. 270 тисяч гривень у бонусній грі.
Інші наші автомати