Sizzling Hot Deluxe

Класичні ігрові автомати з фруктовими сімками у вогні. Що може бути краще, зважаючи на великі виграші? Зацікавилися пропозицією? Тоді ігровий азартний слот Sizzling Hot Deluxe – найкращий для вас варіант.

Інтерфейс

Візуальне оформлення азартного геймплею Sizzling Hot Deluxe виконане в стилі вже звичної всім класики. Фон хоч і яскравий, проте занадто монотонний: лише два кольори – фіолетовий та помаранчево-червоний, які розділяють екран на три зони.

Барабани займають близько половини простору монітора. У верхній частині екрана можна побачити яскраву вивіску, тоді як у нижній – «грошові» панелі та кнопки управляння.

Символи

Класика в усьому, зокрема, в малюнках на іконках барабанів. Так, клієнти побачать звичні всім фрукти, а також зірки та сімки.

Ставки і виплати

П’ять незмінних ліній оплати можуть спочатку розчарувати клієнтів. Але не все так погано, як здається. Так, фінансову пропозицію додатково покращують 96% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

5-500 кредитів – саме стільки геймери змушені платити за кожен спін.

Ціна запуску барабанів та зібрана комбінація – ось що безпосередньо впливає на стартовий виграш. Так, у Sizzling Hot Deluxe можна максимально «заробити» 500 тисяч гривень.

Не слід забувати й про два бонуси:

  1. Скаттер. Поява зірки надає 10 фріспінів та х10 множник.
  2. Ризик-гра. Вгадуючи кольори карт, клієнти подвоюють наявний виграш.
Інші наші автомати