Sizzling Hot

Зараз буде гаряче. Усе – завдяки неймовірному азартному ігровому автомату Sizzling Hot від компанії Novomatic. Ігрові автомати цього провайдера наявні на ПК, смартфонах та планшетах.

Інтерфейс

Стандартна фруктова класика характеризується дещо монотонним, хоч і доволі яскравим оформленням. Так, Sizzling Hot розробники виконали в помаранчевому та фіолетовому кольорах, які розділяють геймплей на три зони.

Візуально софт повторює форму наземного слота. П’ять барабанів займають менше половини ігрового простору екрана. У верхній частині знаходиться вивіска, тоді як в нижній – всі кнопки та панелі.

Символи

Класика, класика і знову класика. Все це присутнє на барабанах. А точніше: основний набір фруктів, сімки та зірки. Є тут навіть бонусні знаки.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Sizzling Hot має лише п’ять незмінних ліній оплати. Але не слід завчасно розчаровуватися. Так, виграші гарантують ще й середня волатильність і 96% коефіцієнт повернення.

Від 5 до 500 кредитів – така вартість кожного оберту барабанів.

Попередній показник, а також отримана комбінація визначають рівень «заробітку». Так, базовий максимальний виграш у грі Sizzling Hot становить 500 тисяч гривень.

Не варто забувати й про наявні бонуси:

  1. Скаттер, який приносить фіксовані 20 тисяч і 10 фріспінів.
  2. Дикий, що здатен за один раз замінити до чотирьох символів.
Інші наші автомати