Star Joker

Пориньте у світ диско-розваг, виконуйте цікаві завдання та «заробляйте» кошти разом з ігровим азартним слотом Star Joker. Ігрові автомати можна запустити на ПК, смартфонах та планшетах.

Інтерфейс

Візуальне оформлення геймплею Star Joker вражає сучасністю. Для фону розробники використали неоновий фіолетовий колір зі сотнями вогнів, що імітують відблиски від диско-шару, у поєднанні з золотими акцентами.

Барабани прозорі, займають ледь не весь простір монітора. Зверху можна побачити золоту вивіску. Знизу – кнопки управління та панелі, на яких вказуються кредитні операції.

Символи

Іконки Star Joker – представники класичних фруктових слотів, але з деякими доповненнями. Так, на барабанах юзери побачать: черешню, полуницю, сливу, апельсин, кавун, дзвоник, діамант та сімку. Окремо представлені бонусні символи.

Ставки і виплати

Ігровий азартний софт Star Joker пропонує клієнтам 10 незмінних платіжних ліній, 97% коефіцієнт повернення та середню волатильність.

Ставки платні. Показники – 0,1-10 000 кредитів.

«Заробіток» напряму залежить від зібраної комбінації та вартості оберту. Так, максимально софт Star Joker дозволяє виграти 1 000 000 гривень!

У грі також присутні бонуси:

  1. Фріспіни – простий джокер. Активують 10 безкоштовних обертань.
  2. Множник. З’являється вибірково та досягає позначки в х5000 раз.
  3. Дикий – золотий джокер. Змінює знаки на барабанах, а також може запустити 10 фріспінів.
  4. Скаттер – зірка. Приносить до 5 000 000 гривень!
Інші наші автомати