Twin Spin

Пориньте у світ легких виграшів разом з ігровим азартним слотом Twin Spin від компанії Net Entertainment. Азартні ігри онлайн завжди будуть з вами на мобільних пристроях та планшетах.

Інтерфейс

Попри все візуальне оформлення, слот Twin Spin важко віднести до розряду класики. Геймплей привертає увагу яскравим фоном, виконаним в поєднанні фіолетових та синіх тонів з неоновими лініями.

П’ять чорних барабанів зі світлячками займають близько половини екранного простору. Над ними видніється золота вивіска, тоді як знизу – всі кнопки управління та «кредитні» панелі.

Символи

Графічне оформлення всіх іконок виконане в єдиному стилі. На барабанах представлені: неповна карткова колода, вишні, дзвіночки, Бари, сімки, діаманти та бонусні знаки.

Ставки і виплати

Ігровий азартний автомат приємно дивує кількістю платіжних ліній. Їх у геймплеї аж 243 одиниці. Ба більше, вони дзеркальні, тобто комбінації читаються в обидва боки. Доповненням до цього є 96,55% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

Клієнти змушені самостійно платити за кожен спін в межах 25-2 500 кредитів.

На стартовий виграш впливають комбінації, що випадуть на барабанах. Так, цей фактор дозволяє «заробити» лише до 1 000 гривень. Покращити фінансовий показник можуть:

  1. Прогресивний джекпот, сума якого щоразу змінюється. Так, станом на зараз він становить понад 300 тисяч гривень.
  2. Дикий – за раз може змінити до чотирьох іконок.
  3. Фріспіни – п’ять безкоштовних одиниць.
Інші наші автомати