Ultra Hot Deluxe

Занурюйтеся з головою у світ фруктових азартних сімок разом з ігровим слотом Ultra Hot Deluxe. Насолоджуйтеся процесом, при цьому отримуючи великі «заробітки» через азартні ігри онлайн.

Інтерфейс

Візуалізація азартного софта Ultra Hot Deluxe приваблює геймерів своєю яскравістю. Для фону творці використали язики полум’я в жовтих, помаранчевих та червоних відтінках.

Три барабани займають більше половини ігрового екранного простору. Над ними у додаткових язиках полум’я видніється вивіска з назвою слота. Знизу розміщені консоль управління та «кредитні» монітори.

Символи

Знаки розробки Ultra Hot Deluxe виконані в єдиному стилі та повністю відповідають тематиці слота. На барабанах клієнти побачать відомі фрукти, ікси, Бари, зірки та сімки.

Ставки і виплати

Почувши про п’ять незмінних платіжних ліній, можна розчаруватися. Проте фінансову ситуацію суттєво покращують 96% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

Кожен оберт барабанів у грі платний. Вартість – від 5 до 500 кредитів.

Виграш стартово залежить від двох чинників – ціни запуску та отриманої комбінації. Так, мінімально в Ultra Hot Deluxe можна «вирвати» 5, тоді як максимально – 75 тисяч гривень.

Не слід забувати й про бонуси:

  1. Ризик-гра. Доступна після кожної виграшної ставки. Полягає у вгадуванні кольору карт.
  2. Множник. Активується тоді, коли на барабанах всі іконки займає лише один символ. Наприклад, дев’ять апельсинів.
Інші наші автомати