Wild Water

Відправляйтеся на пошуки водних розваг, в обійми пляжу та бурхливого океану разом з захопливим ігровим слотом Wild Water. «Заробляйте» гроші через гральні автомати, при цьому не забуваючи про приємне дозвілля.

Інтерфейс

Візуалізація софта Wild Water переносить клієнтів в теплу грайливу літню атмосферу. Основне зображення дозволяє користувачам побачити океан, пляж, старий фургончик, розмальовані дошки для серфінгу, та величезні пальми.

«Вертілки» займають майже половину всього ігрового екранного простору. Зверху над ними розташована вивіска з назвою, знизу – «грошові» монітори та кнопки для управління.

Символи

 Іконки азартного слота оформлені в єдиному стилі та в суворій відповідності до загальної тематики. Тут представлені різні атрибути для відпочинку на пляжі, а також головні персонажі.

Ставки і виплати

Азартний софт Wild Water гарантує юзерам 20 фіксований платіжних ліній, 96,36% коефіцієнт повернення та середню волатильність.

Кожен старт у слоті платний. За один запуск «вертілок» доведеться віддати від 20 до 2 000 кредитів.

Початковий виграш залежить лише від зібраної комбінації. Максимальний «заробіток» в такому разі становить тільки тисячу гривень.

Не слід засмучуватися, адже кінцеву суму збільшують:

  1. Дикий. За одну появу на барабанах змінює до п’яти знаків одночасно.
  2. Скаттер. Запускає 10 безкоштовних стартів з множником х3.
  3. Джекпот. Фіксовані 200 тисяч гривень.
 
Інші наші автомати